Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez milyen motor? 125-ös így...

Ez milyen motor? 125-ös így látásból mondom, hogy meg se közelíti! :D

Figyelt kérdés
Öcsém haverja nagyba menőzik azzal, hogy van egy nyolcadliteres (125-ös) mocija. Eleve már abból kiindulva, hogy a gyerek kb. 150cm sincs (pedig 14éves...) már abból gondoltam, hogy kamuzik de keményen. Na de rákerestem már facebookon és ott van egy kép amin ül a motoron!:D Hát én majd' leestem a székről, mikor látom, hogy egy kemény kis gyerekmotor (mondjuk a márkája a Honda még egész jó is, bár nem vagyok benne biztos, hogy nem-e matrica csak a Honda felirat):D Jól gondolom hogy ez egy kis gyerekmoci, ugye? És ez melyik fajta ha valaki így ránézésből megmondja?:D LINK: [link]
2011. febr. 24. 15:24
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 anonim ***** válasza:

ennyi erővel a henger sem 125ös mert annak csak furata van.

Olvass többet...

2011. febr. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/62 anonim ***** válasza:
50%
tudod mi a blokk 125ös henger nélkül? csak egy blokk
2011. febr. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/62 anonim ***** válasza:
34%
illetve egy hiányos blokk, de semmiképpen sem 125ös blokk
2011. febr. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/62 anonim ***** válasza:

tudod mi 1 henger főtengely, hajtókar és dugattyú nélkül?

1 fém darab aminek a közepén van 1 darab furat. Olyan nincs h 125ös henger. Minél többet írsz annál jobban bizonyítod hozzá nem értésedet.

2011. febr. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/62 anonim ***** válasza:
17%
akkor mi 125ös MR. Profi?
2011. febr. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/62 anonim ***** válasza:
74%
a 125 köbcentimétert a furat és a löket adja ki. A hengernek és a dugattyúnak átmérője van. Ahhoz még kell legalább 1 főtengely és hajtókar, hogy valóban 125 köbcenti környékét adja ki. Nemvagyok profi, sosem állítottam. De ezek óvodás szintű dolgok amiket tudnia kéne annak aki műszaki jellegű témában akar választ adni. Plána ha még kötekedni, és villogni is szeretne a nemlétező tudásával. 125ösnek a komplett motort lehet nevezni, csak motorkerékpárnál ez megtévesztő lehet, ezért használtam a konyhanyelvet és hívtam blokknak.
2011. febr. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/62 anonim ***** válasza:
17%

akkor miért árulnak 125ös hengert [link]

ha ilyen nem is létezhet?

2011. febr. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/62 anonim ***** válasza:

Jajj már megint mások kútfőjéből akarsz tudást meríteni.

Ám hibás a hirdetés szövege, hiszen más köbcentit is kiadhat ez a hengerszett eltérő löketű főtengellyel. De gondolom azért írták ki így, mert 125ös motorra való, és a magadfajta nemtudná, hogy miez ha csak a furata lenne megadva.

Eleinte ellenszenves voltál, de mostmár tényleg meginnék veled egy sört és elbeszélgetnék, mert hihetetlen, hogy mennyire ragaszkodsz ahhoz ami szerinted helyes.

Jó kérdést tettél fel kedves kérdező, mert már egészen más témához kanyarodtunk(Y)

2011. febr. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/62 POciCi ***** válasza:

Sajons végigolvastam az összes kommentek és akk összegzek :)

Sztem a pit bike még mindig 1 retek xD

1. a forma 1 & trabant nem jó összehasonlítás mivel az egyiket pályára tervezték[nemis akárhogyan] a másikat pedig nem

2. viszont a pit bike-ra aki mellette van az azt mondta h cross motor; tehát jogosan hasonlítható össze más 125ös crossmotorokkal (nem a méret a lényeg :P)(és nemén basztam el a gyártáskor h 4üteműre tervezték, ez ilyen el kell fogadni és nemazzal érvelni h mivan ha 2t mert nemaz ugyanis nemugy gyártották)

3. a cbf & gsxr összehasonlítás megint nemjó sztem amit a 875ccm különbség miatt

4. aki megértette az üzenetem lényegét az úgyis egyetért aki nem az haljon meg hülyén ;)

2011. febr. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/62 anonim ***** válasza:
Végre valaki egyetért(Y):D
2011. febr. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!