Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Peugeot 407 vagy Ford Mondeo?

Peugeot 407 vagy Ford Mondeo?

Figyelt kérdés

Ti melyiket és miért azt vennétek?

2-3 éveseket szoktam nézegetni!


2011. febr. 23. 18:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
48%
mondeo
2011. febr. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 beel74 válasza:
43%
mondeo ár-érték arány jobb
2011. febr. 23. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Peugeot, de csak dízelt(HDi). a Ford sokat eszik.
2011. febr. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
inkább német mint francia
2011. febr. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
30%

Ford Mondeo mindenképpen, klasszisokkal jobb a peugeotnál. Egy Fordnak presztise is van, egy peugeotnak soha nem lesz, igazából úgy a franciáknak nem lesz.

Szóval Fordot vegyél->jobban jársz!

2011. febr. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
84%

Volt Mondeom, Peugeot 407-em van, mind a kettő benzines. Soha egyikkel sem volt semmi gond. Viszont felhívnám figyelmedet, hogy a Mondeo dízelfejlesztése nem annyira jó. Elég sok gond volt velük. Ismerősöm dci motorblokkja félévesen megrepedt, motorcserés lett. Igaz garanciában, de elég sok volt vele a hercehurca.

A Mondeo 2000-es a Peugeot 1800-as. Fogyasztásban nagyjából egy kategória. A Peugeot igényesebb külalakra.

Javíttatásuk, alkatrészeik is egy árban vannak.


Az én véleményem szerint két jó autó között tapogatózól. REmélem jól fogsz választani, akár melyik márka mellett döntessz.


Ja, kedves válaszadók, a Ford nem német, hanem amerikai autó.

2011. febr. 24. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
mindenképp dízelben gondolkozok!
2011. ápr. 18. 19:01
 8/21 anonim ***** válasza:

A peugeot iszonyatosan jó motorokat gyárt, csak a körítés sz@r, de ez köztudott. Nincs is ezzel semmi gond, mert ha volvot veszel az is francia-olasz-svéd meg a tökömtudja miböl van összeszedve.

Nem lehet már egy autóra általánosan kijelenteni, hogy sz@r. Amikor Én beleszerettem a C omegába, mindenki óvaintett, hogy egy fos és láss csodát, vigyázok rá és csak megy és megy.

2011. ápr. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
56%

most akartunk égebbi(2004körül) mondeo-t venni (2.0tdci 130LE)

le is beszéltek róla...kasznisjuk nem jó rohad már így 6-7évesen..diesel motorjai meg...eléggé sz*rok(ford szakszerívbe dolgozott rokonunk mondta

2011. ápr. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Igazából egyiket sem szeretem annyira, de a kettő közül a Mondeo egy fokkal harmonikusabb.


Megbízhatóságban nincs óriási különbség, a dízelmotorok ugyanattól a PSA-tól jönnek (gondolom azzal vennéd, én mondjuk nem vagyok nagy dízeles).


„Egy Fordnak presztise is van.”

Hát ha egy fehér Focus kombit látok villogva jönni annak biztos lehúzódom. Egyébként nem egy presztízsmárka egyik sem, bár szerintem ez itt most nem is szempont.


(Zárójelben megjegyezném hogy a Peugeot újabb modelljei abszolút megbízhatónak számítanak, ha egy 508 és egy Mondeo közül kéne választanom, akkor egyértelműen a Peugeot nyerne, pedig nálam nem a megbízhatóság az elsődleges szempont.)

2011. ápr. 23. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!