Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autó lenne? Szempontok...

Melyik autó lenne? Szempontok alul.

Figyelt kérdés
A szempontok: hátsó kerék hajtású,manuális váltós,75-110lóerő közötti,max 8-9literes fogyasztás,könnyen karbantartható/szerelhető és 500ezer ftig bezárólag!
2011. febr. 13. 21:57
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:

utolsó te bmwt ajánlasz, ennyi pénzből vehet egy 20 éves agyonstrapált kocsit, amire rákölti a gatyáját, és még akkor sem lesz jó, az adókról és a fogyasztásról nem is beszélve


a kérdező olyan autót akar, ami fiatalos, vagány csajozós autó, átlagnál nagyobb teljesítményű legyen, de persze olyan, amit öreg ember hajtott, és még egyszer sem volt úgy igazán megjáratva, és persze az öreg ember szépen karbantartotta, meg nem váltott félre állandóan, mint az ismerősöm, és nem basta szét a váltóját

na itt a mese vége, ilyen autó nincsen

de áruld már el, hogy a hátsókerék az minek? ökörködni akarsz vele? akkor több pénzt kell, hogy rászánj kicsicsíra, kevés lóvéval nem leszel menő


még hozzá kell, hogy tegyem, hogy te egy élmény autót keresel, amit ebben az árkategóriában nem fogsz megkapni sajnos, max esetleg külföldön, de még ott is valamennyivel többet kéne rászánni

én tudok neked ajánlani egy normális autót, mégpedig a suzukit, igaz nem hátsókerekes, de a többi kritériumnak tökéletesen megfelel!

2011. febr. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
a hátsókerékhajtásnak semmi előnye és szerintem értelme sincs, rég elavult, nem olyan megbízható mint az elsőkerekes, nem csoda hogy manapság komoly kocsit nem csinálnak hátsókereksre (kivéve BMW, de az is minek) nyáron se jó, télen meg katasztrófa egy hátsókerekes, az tényleg csak hülyéskedésre való, mert ha közlekedni is akarsz majd vele nagyon gyorsan meg fogod bánni
2011. febr. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:

minden jobb kocsit hátsókerekesre csinálnak...:D

nem ökörködni kell a kocsi...egyszerűen ahhoz vagyok szokva,azt szeretem..és ha valaki télen nemtud közlekedni egy hátsókerékhajtású kocsival az adja vissza a jogsit mert az jogosítványt nem száraz nyári időra adják kizárólag elsőkerékhajtásúra:)

2011. febr. 21. 23:32
 34/35 anonim ***** válasza:
Egy elsőkerekekes se jobb hiszen eltolja az elejét ha elforog...
2011. febr. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
skoda 104, 107-es
2011. febr. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!