Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autó lenne? Szempontok...

Melyik autó lenne? Szempontok alul.

Figyelt kérdés
A szempontok: hátsó kerék hajtású,manuális váltós,75-110lóerő közötti,max 8-9literes fogyasztás,könnyen karbantartható/szerelhető és 500ezer ftig bezárólag!
2011. febr. 13. 21:57
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

200ért kapsz egy zsír Ladát.

Marad 300ad.

Abból 50-60at ráköltesz a kötelező dolgok cseréjére (olaj, szíjak, fékbetétek stb). Marad még 250ed, abból már ki lehet rittyenteni úgy, hogy mennyen mint a golyó.

Illetve ha jól van belőve a karbi, nem esz ki a gatyádból.


Emelet még szép is...szerintem.

2011. febr. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
ha coupe is jó akkor tigra és ford puma,bár nem tudom milyen hajtásuak!
2011. febr. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
Hagyjuk már ezt a ladázást. A lada fanatikusoknak jó, hogy ilyennel járnak, az oké, de nem kéne mindenkire ráeröltetni. A kérdező gondolom fiatal és valami vagány autót akar. A lada meg minden, csak nem fiatalos.
2011. febr. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
Az összes RX-7-es Wankel volt, de nem túl megbízható. Bár kétségtelenül szépek, ennyi pénzért csak első szériásat kapsz. Esetleg valami lepukkant FC-t, de azzal meg csak a baj lenne.
2011. febr. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:
nem szeretnék ladát...volt fateromnak és többet volt alatta mint benne. meg ki vesz 200ért egy ladát??az nagyon fanatikus szerintem...az első kocsim egy skoda 120as volt és inkább azt választanám mint egy ladát...a nem lada fanatikusoknak pedig a ford puma meg a másik is első kerék meghajtású. mindenesetre köszönöm a válaszokat!attól hogy fiatal vagyok attól elég sokat vezettem:) 5évig motoroztam 50ccmen meg 125ccmen és 4éve vezetek kb évi 40-50ezer km-t
2011. febr. 14. 19:34
 26/35 anonim ***** válasza:

Öm hello!

még valami az autonavigator.hu-n körülnézhetsz sok autórol le van írva sok minden:D

de öm mért kell feltétlenül hátsó kerekes?

terepre?

2011. febr. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:
Nem terepre kell:) terepre 4x4eset vennék. Egyszerűen csak jobban szeretem a hátsókerékhajtást.:)
2011. febr. 15. 17:27
 28/35 anonim ***** válasza:
A hátsókerekes tényleg a legjobb. Még a 4x4-esnél is jobban szeretem.
2011. febr. 16. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
100%
A '190-es' Merci való neked.
2011. febr. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim válasza:
Figyi, kérdező. MIndent vehetsz, csak a ladát felejtsd el. Egy feneketlen kút. BMW e30. 318 és nem lesz bajod vele, kevesebbet kell az aknába lenned mint egy ladábal, és kényelmesebb is. A lada ha nem tuningolod olyan gyenge, hogy a normafához is vontató kell, ha tuningolod, az egy vagyon, és szar lesz állandóan. ae86 nagyon jó választás, van is egy ismerősömé eladó, de az rallykocsi, csövezve, és komoly technikával, persze kérésre tesz bele egyszerűbbet. Nem lehet őket széthajtani, de sok a szét rohadt sajna. Egy svájci kocsi szlovák rendszámmal ideális lenne Neked.
2011. febr. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!