Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 13 kompresszio bar volt a...

13 kompresszio bar volt a hengerben mikor utoljára összerakták! Fúrás volt meg új dugattyú. Ezzel a két megszorulással meddig használhatom még km-re? Mennyi kompressziót veszít ezzel a két megragadással? Fel fog még kenődni, ha lassabban megyek vele?

Figyelt kérdés
2011. febr. 10. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:
h mii?
2011. febr. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
??? mióta összerakták utána szorult meg szorult? Nem látok bele a motorodba mennyire koptak el a gyűrűk. Máskor figyelj az olajra csináltass kompressziómérést ha érdekel.
2011. febr. 10. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerinted ha azt sem tudjuk, milyen motorról van szó, azt pedig még inkább nem, hogy az a "két megragadás" milyen volt, akkor meg tudjuk mondani fejből, mennyi a kompressziós végnyomása? Az pedig, hogy megszorul-e újra... Nos, ahhoz is jó lenne ismerni a motort, illetve azt, milyen a kenése, milyen olajat kap, hogyan vezetsz és még jó pár más paramétert.

A két kérdésből, tájékozódás nélkül történő távgyógyítás csak a TV-k táltosos műsorában tűnik működőnek, a valóságban nem az...

2011. febr. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fúrás után pörgeted, mint az őrült, mit vársz? Megint meg fog szorulni, és furathatod újra. gondolom a negyedik túlméret után kilukad a henger fala. Be kellene tartani a bejáratási feltételeket, akkor nem sülne be a dugattyú.
2011. febr. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A motor neve malaguti F-10!70es dr evo henger van benn amit tökéletesen bejárattam 1000mt-t!!2ezer km után 60nal mentem és megszorult és hozzáteszem 80at megy a motor!Múlt héten is lassan mentem vele nem pörgött és akkor is megszorult igaz nem vettem észre hogy nincs benn olaj!Öntöttem bele azóta nem szorult meg de lassan is mentem vele!nem szeretném megint felfuratni és dugót venni bele mert az sok pénzel jár!Hónoltatni szteretném csak nem tudom érdemes-e
2011. febr. 10. 21:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!