Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Forgalmi vizsgán miért buktato...

Forgalmi vizsgán miért buktatok meg? Mi a biztos bukás? Mi az, amit még javítani lehet? Mire figyeljek nagyon?

Figyelt kérdés

Forgalmi vizsgán miért buktatok meg? Mi a biztos bukás? Mi az, amit még javítani lehet? A parkolást előre mondja a vizsgabiztos, hogy mit kell csináljak (előre-hátra vagy oldalszegély)? Mire figyeljek nagyon? Az jó vagy rossz, ha esetleg észreveszik vagy ha rákérdezne a vizsgabiztos, hogy terhes vagyok -e?

Köszönöm a válaszokat!!


2011. febr. 9. 19:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
72%

Kedves utolsó.


Oké, igen az a 40-es kicsit túlzás volt, de viszont semmilyen behajtani tilos tábla nem volt ott, tudom mert szinte minden nap látom ott a táblákat, és nincs erre utaló tiltás. A másik meg szerintem ott is már inkább a pénz dominált, az utolsó sikeres vizsgámnál, mivel az egész jogosítványom megszerzéséhez úgy jutottam el, hogy mindenből meg buktam 2x és csak harmadjára engedtek át. A vizsgabiztos döntését meg, nem fogjuk meg tudni h mi alapján döntött úgy, hogy átengedjen...

2011. febr. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 György Hajnalka válasza:
93%
Én kezdek kibukni. Elsőre kifogtam egy fülbevalós biztost kétszer izgalmamban félreváltottam, egyszer szabályosan eltévedtem aztán úgy bepörögtem nem vettem észre a zöldet utána meg már csak kifogásokat keresett hogy nem siettem el a körforgalomba bemenést, meg a zebra közelében lévő emberke sem akart átmenni miért nem mentem. Egy szóval sietett a dolgára. Ma voltam másodszor ugyanazt a tételt húztam ki autópályásat városba visszaértünk és sajnos elfelejtettem irányjelezni 2. körforgalomnál azonnal félreálltunk azt mondta. Kapják be! Mind a pénzre megy cseppnyi jóindulat sincs bennük, hány ember nem irányjelez majdnem elütve sokunkat!
2014. jan. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
100%

Üdv mindenki!

Ma vizsgáztam másodjára B125-re, sikertelenül. Először már rutin résznél megbuktam, lábletétel. Másodjára viszont minden tökéletesen ment, 100% voltam benne hogy sikerült, de NEM. Az indok: Túl óvatosan közlekedek (minden kereszteződésnél felmértem az adott szituációt, határozottan a szabályok betartásával közlekedtem) és nem tartottam eléggé jobbra (ilyen van?). (10 éve jogsim van autóra és 6 éve motorozok ebből 1 éve 125-sel jogsi nélkül Budapesten. Baleset és koccanás nélkül)

2014. okt. 3. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
annyi hogy egyirányú út végén ki van táblázva a kötelező haladási irány
2014. nov. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
97%

Min buktam meg?

Elsőbbségem volt és megvártam amíg egy látszólag lassítani nem akaró kocsi megadja nekem. Ennyi. A vizsgabiztos ha meg akar buktatni vezethetsz akármilyen jól, úgyis megbuktat...

2016. szept. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
A szabàlyok magamra àtèrtelmezèse,főnökösködès.
2017. dec. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!