Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson? (Kérdésed túl rövid,...

Santiego007 kérdése:

Simson? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Hello!

Tetszenek a simson motorok,csak az a baj,hogy a hozzáértésem 0. Az lenne a kérdésem,hogy nektek mennyi idő volt,hogy úgymond "szerelőkké" váltatok.


2011. febr. 9. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez azért szerintem érzék kérdése is, mert valakinek szinte ösztönből jön h szétkapja, összerakja, valaki meg szinte sosem tanulja meg. De nálad megvan a tudás iránti vágy ami már jó jel. Sztem először mindenképpen lesd el valaki hozzáértőtől az alapokat, utána már menni fog sokminden. Azért a simson nem 1 túlbonyolított gépezet, de azért nem is 1 faék.
2011. febr. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ismerős érzés.Nekem ugyan volt már szerelési tapasztalatom,csak magát a Simsont nem ismertem.

A Simson ugyan megbízható motor,de csak akkor ha megkapja a megfelelő karbantartást és törődést.Én kb 1-2 hónap alatt ismertem ki a motort teljesen.Na persze hacsak azt javítom meg amit muszáj,akkor ehhez 2 év is kevés.Sokszor csak az ismerkedés miatt szedtem darabokra. :)

2011. febr. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gyakorolni, Gyakorolni, Gyakorolni. És egy élet is kevés :D
2011. febr. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!