Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy 15 éves Honda Civic vagy...

Egy 15 éves Honda Civic vagy egy 10 éves Suzuki Swift éri meg jobban?

Figyelt kérdés
Ezen a két autón gondolkodok. Árban megegyeznek, bár a Civic-re jobban fáj a fogam. Egy olyanra gondoltam, ami viszonylag keveset futott (max 160 ezer Km), nincs leharcolva, gyári állapotú. Megérné egy ilyet venni, vagy inkább a swift?
2011. febr. 6. 19:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
47%

15 évesen 160e km még viccnek is rossz, gondolj csak bele akkor évente kicsivel többet mentek 10 ezernél, az nagyon kevés, még egy nyugdíjas is többet megy évente, szorozd meg 2-3 al és akkor a valóságot súrolod.

Én inkább a swiftet venném, de ez az én véleményem

2011. febr. 6. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
hasznaltauto.hu -ra felmész lelsz!
2011. febr. 6. 19:30
 3/15 anonim ***** válasza:
Kérdező nem hiheted komolyan amit a használt autókon irnak futott kilóméter az szinte sosem valós
2011. febr. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Inkább a suzukit vedd meg azzal nem kell majd annyit bajlódnod
2011. febr. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én is a két tipust között gondolkodtam. Suzuki lett belőle pár hónapja. Használtauto.hu-n nézegetve még biztos voltam , hogy civic lesz, hiszen szebb komolyabb, jobban megy. Majd elmentem megnézni őket. Iszonyat le vannak pukkanva. Ami szép állapotú, az meg aranyáron. Suzukiból meg rögtön találtam olyat ami kb 5évvel fiatalabb is az azonos árú civicel, felszereltsége se rosszabb (el. ablak, kpzár, e. tükör, stb) és még olcsóbb is a fenntartása. Szóval ha lett volna szép civic, azt veszem, de suzukit találtam csak jó állapotut.
2011. febr. 6. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Suzuki biztosabb. a civiceket általában tiporták, mert mentek. Suzukit nagyobb eséllyel találsz olyat, amit a nagyfater vezetett, maximum 70-el... Jobb választás a suzuki.
2011. febr. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! Úgy látszik a swift a nyerő :)
2011. febr. 6. 20:10
 8/15 anonim ***** válasza:

nah ilyet se látunk még:)

szegény suzuki mindig földig volt tiporva most meg...

az évjárat miatt én is suzukit mondok de amugy a hondát jobb kocsinak tartom meg jobbank is tartják.

2011. febr. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
10%

"15 évesen 160e km még viccnek is rossz, gondolj csak bele akkor évente kicsivel többet mentek 10 ezernél, az nagyon kevés, még egy nyugdíjas is többet megy évente, szorozd meg 2-3 al és akkor a valóságot súrolod.

Én inkább a swiftet venném, de ez az én véleményem"


A mi kocsink évente kb 10.000-et fut, 3-an használjuk és egyikünk se nyugdíjas.

Suzukit nem vennék, Civicet már annál inkább.

2011. febr. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Gondolj csak bele, szinte egy civic-et se kímélt a gazdája pont azért mert egy civic, annak bírni kell meg egy sportos autó alapon, meg 15 év alatt hány gazdája lehetett, mert ilyet az ember ha normális 2-3 évnél nem tart tovább meg, ahány gazdája volt annyi kínozta.

Switből sokkal nagyobb az esélye hogy egy megkímélt keveset futott darabot találj és olcsóbb is mindent együttvéve mert az nem igényel más szervizelést mint olaj meg olajszűrő cserét

2011. febr. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!