Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót ajánlotok nekem?...

Milyen autót ajánlotok nekem? Bővebben lent

Figyelt kérdés

heló mindenki

na szóval én 1 20 éves srác volnék és keresem első autómat :)


természetesen használt autóba gondolkodok

kicsi sportos 3 ajtós autó relatíve erős motorral

legjobban 1 honda crx tetszene de már a 20-as éveiket tapossák :/

és félek sok lenne rajta a javítani való a korából adódóan

viszont a formája nagyon bejön

kb 600-800 ezer Ft ig gondolkodok

azt is jó volna tudni pl az alkatrészek mennyibe kerülnek mert használt autó...


szóval ti milyen típust ajánlotok?


2011. jan. 18. 16:51
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Vegyél 145-ös, vagy 146-os Alfát. Ennyi pénzért már 10 éveset is kapni. Az 1.6 TS piszkosul megy, és nagyon jól áll az úton. 120 lovas, bőven elég első autónak. Nem teljesen olyan lovak vannak benne, mint egy átlag autó lovai. Szóval mondjuk egy 90 Lovas F astrához mérten, nem 30 lóvel fogod gyorsabbnak érezni. Ha normálisan szervizeled nincs sok gond vele a hiedelmekkel ellentétben... Ráadásul szép is, nem a 80-as évek köszönt az utastérben, hanem egy kicsit fiatalosabb dolog. Arról nem is beszélve, hogy bár eléggé megkopott forma, azért még ma is állja a versenyt a külső megjelenése. A 145 direktbe 3 ajtós, ez látszik is a külsején. Nekem volt 40 ezer kilóméter erejéig, és imádtam. Azóta is Alfa vírus fertőzött vagyok, nem telik el úgy nap, hogy ne akarnék Alfát venni. Csak sajna most nem lehet... :(
2011. febr. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!