Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lányok! Az számít nálatok,...

Lányok! Az számít nálatok, hogy milyen autója van annak a pasinak akit kiníztél magadnak/jársz vele?

Figyelt kérdés
Számít nálatok pl ha valakinek nem egy bmw-je van hanem egy 15 éves fiat-ja? Esetleg egy kis suzuki?
2011. jan. 2. 13:34
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

igen, olyan elölről mint a mito, csak ennek a lámpájában van néhány led, de hátulról gyönyörűű :P


[link]

2011. jan. 2. 13:58
 12/17 anonim ***** válasza:
Szerintem éppen nem lányos autó hanem sportos. :)
2011. jan. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
nem lányos de ha ennyi pénzed van akkor hajrá.. am tudod hogy csajoznék a helyedben?! nem kocsival.. elöször sétálva mennék meg minden és ha olyanak láttom a csajt hogy nem fél egy kis buszozástól meg a sétálástól akkor tuti hogy vigyázni fog a kocsira.. 3 csajom volt mindegyik csak kocsival akart menni mindenhova és basztak a kocsira össze ették itták télen havas cípővel száltak be szóval kriminálisak voltak :D most így csajoztam bejött mostani bnőm jobban vigyáz a kocsira mint én :D de vmikor jobban szeret gyalog menni mint kocsival:D
2011. jan. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
:DD
2011. jan. 2. 14:46
 15/17 anonim ***** válasza:

Nekem van jogsim, és akad itthon autó is (nem a sajátom), még is buszozok az esetek 90%-ában... A benzin drága, és ha busszal is tökéletesen jól odatudok érni időre, és haza is tudok utána jönni, akkor miért menjek autóval?

Ugyanígy gondolom ezt akkoris, ha a páromnak van autója... Van két szép lábam tudok sétálni is avagy buszozni! Nem kell engem háztól házig vinni, és hurcibálni minden hova innentől kezdve pedig egyáltalán nem érdekel, hogy kinek milyen autója van!

Tényleg annyi amennyit előttem is elmondtak, hogy ha már van, és bele akar ültetni, akkor ne egy szemétkupac közepébe ültessen... ez nem azt jelenti hogy egy porszem nem lehet a kocsiban, de azért időnként legyen kitakarítva na. Engem úgy neveltek, hogy az autóban nincs morzsálós kaja, ha sáros a lábam igyekszem fűben vagy betonon letakarítani amennyire lehet, ha havas lecsapkodom mielőtt beszállok... de én is takarítottam már autót tudom milyen jó móka órákig porszívózni mert valaki telemorzsázta, avagy mert a sáros víz lefolyt a szőnyegről és beleszáradt a kárpitba..., így teljesen alap, hogy úgy vigyázok a párom autójára is mint a sajátunkra!

2011. jan. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Egyébként az autó jó, de ha te mondjuk egy bunkó vagy, hiába van jó autód egy normálisabb csajnak nem fogsz kelleni, max olyanoknak akik azért vannak veled, mert lehet villogni :) Ez sajnos tény, az ilyenek pedig nem csak a jó autót várják el, hanem a tömött és számukra nyitva álló pénztárcát is! Gondolom nem ilyen barátnőre vágysz! Amit itt valaki már leírt az igen jó ötlet... az első ismerkedős pár hétben buszozzatok, sétáljatok együtt. Ha már tud az autódról akkor is, hogy lássa, hogy téged nem használhat fel tárgyként, avagy sofőrként. Ha szólsz egy ilyen pénzéhes csajszinak, hogy holnap buszoztok tutira sírva menekül el! :)
2011. jan. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

:) nem szeretnék ilyen vv szandikát meg ilyen hurkaszájú pi*át :)

köszi a válaszokat! :)

2011. jan. 2. 17:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!