Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lányok! Az számít nálatok,...

Lányok! Az számít nálatok, hogy milyen autója van annak a pasinak akit kiníztél magadnak/jársz vele?

Figyelt kérdés
Számít nálatok pl ha valakinek nem egy bmw-je van hanem egy 15 éves fiat-ja? Esetleg egy kis suzuki?
2011. jan. 2. 13:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Engem sose érdekelt. Sőt, ha belegondolok, eddig egyik volt barátomnak sem volt autója (vagy épp nem volt neki). Ha visszaemlékszem, legutóbb fülig szerelmes voltam egy pasiba, akinek egy ócska Suzukija volt, de ez is csak azért jutott eszembe, mert így rákérdeztél, hogy érdekel-e a kocsi.

Úgy vagyok az autóval, hogy jó ha van, mert praktikus, de nem ez alapján választok partnert. Nekem sincs autóm, vezetni sem tudok, bár nagyon szeretnék már, de miért várnék el mástól olyat, amivel én magam nem rendelkezem?

23/L

2011. jan. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
100%
Engem az sem zavar, ha nincs kocsija. De ha van, mondjuk ne legyen full dzsuva :), a többi nekem nem számít.
2011. jan. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Ember vagyok, nyilván tök jó érzés, ha egy menő kocsiba ülhetek be a pasim mellé.


DE

Nem ez alapján választok! Azzal járok, akit szeretek.

Mondjuk én tipikus példája vagyok az "élhetetlen" lánynak, két barátomnak is végigasszisztáltam a vállalkozása elindítását és az azzal járó nehézségeket. És mindkét esetben kiszerettem belőlük, mire bejött a dolog. Mindkettőt én hagytam ott, pedig ma már elég fullos kocsikkal járnak :D

2011. jan. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

alfa romeo giulietta hogy tetszik nektek? :)

[link]


nem túl lányos egy fiúnak? (szürkében)

2011. jan. 2. 13:44
 5/17 anonim ***** válasza:

páromnak mikor megismertem trabija volt,szüleitől kapta meg,ebben a kocsiban vitték haza őt is a korházból mikor megszületett,nem egy új darab volt,sokat toltuk,főleg télen:D

aztán elkezdett dolgozni,első dolga egy új kocsi volt,nem is akármilyen...

persze jó hogy 3perc alatt meleg van benne,meg minusz 30fokban is beindul,dvdlejátszó és társai,de sokszor visszakivánom azokat az időket mikor inkább sárgabuszoztunk összebujva mert megint nem indult be a trabi...


amugymeg...szüleimnek ladája volt nemrégig (most suzuki:D),én személy szerint szerettem azt is (nah persze nem tankolni)

2011. jan. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
49%
Tök jó kocsi! Ilyet fogsz venni magadnak??? Egyébként én sem a kocsi alapján választok fiút. De ha megvan az autó, azért írj egy privit!! :-)
2011. jan. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:

Nekem mind1, mert nem értek a kocsikhoz, meg amúgy nekünk nincs kocsink, ezért a buszozáshoz vagyok szokva, meg szeretem is a buszokat


20/L

2011. jan. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Szép autó :) Nincs ebben semmi lányos.
2011. jan. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
csak kérdeztem, nem sajnos még nem veszek :) idén jött ki, megvárom míg lemegy a használt ára :)
2011. jan. 2. 13:50
 10/17 anonim ***** válasza:
Kicsit olyan feelingje van mint egy Mito-nak csak 5ajtósba :D
2011. jan. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!