Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi A4 vagy Alfa Romeo 159?

Audi A4 vagy Alfa Romeo 159?

Figyelt kérdés
dízel, manuális, tapasztalatok? vélemények?
2011. jan. 1. 15:43
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

Elhanyagolt autót venni szerintem csak úgy éri meg venni,ha értesz hozzá,és magad bütykölgeted...

Utolsó voltam...

2011. jan. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
köszi a válaszoakt!
2011. jan. 1. 17:08
 13/28 anonim ***** válasza:
17%

2. vagyok.


Kicsit meglepődtem, hogy a többség az az alfa romeot választaná. Mind a kettő nagyon szép autó. Az alfa romeo jobban is tetszik az audinál. De én akkor is az audit választanám. Mind a kettő autót szereltem már és szervízeltem is. Audiba sokkal könnyebb alkatrészt szerezni, de a válaszadók nagyrészét csak a külsőség érdekli. Amúgy nem szervízigényesebb az audi, inkább ellenkezőleg!


Szerintetek miért minden 2. autó német? Az alfát kell választani mert kevés van belőle, jobban megnézik. Ezen jól elmosolyodtam. :) Szerintem ellenkezőleg. Talán azért van belőlük olyan sok mert nagyon jók. Amúgy elindul 5°C alatt is, de minuszban már nem nagyon bírja. Lássuk be, Olaszország nem éppen hideg ország.


Ettől függetlenül mind a kettőt ajánlom, sokkal inkább az audit érné meg választani, de ez a te döntésed. Sok sikert a vásárláshoz. :)

2011. jan. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:

most néztem

2005-ös évjáratú

alfa 159 : 8.06

bmw 3 : 8.02

audi a4 : 7.12

mercedes c : 7.05

valamit nagyon tudnak ezek az olaszok :P

(és hogy gyalázzam a németeket:D Honda Accord : 8.22)

a bmw még nem olyan rossz, de hátsókerekeset soha az életbe nem akarok... (kivéve ha egyszer ferrarim lesz :)

2011. jan. 1. 18:28
 15/28 A kérdező kommentje:

olaszba azért vannak hideg helyek ott tirolba, nem mond hogy nincs hideg! :D

de én 3 ítéletet olvastam, hogy audiból alfába ültek és az alfa jobb!


[link]


[link]


[link]

2011. jan. 1. 18:35
 16/28 anonim ***** válasza:
22%

Audi A4 szerintem. Sokkal szebb, nem tudom miért vannak oda páran az olasz autók formáiért, mert a németek sokkal jobbat tudnak csinálni, ha a belsőt nem nézzük akkor a japánok is. Az alfáknak elég fura az elektronikájuk pl 156os alfa: ha megy a ködlámpa és balra indexelsz akkor bekapcsol az ablaktörlő ?!?! mi ez már, tiszta szégyen.

Audi mindenben jobb az alfánál.


évjáratot nem ártott volna megadni...

2011. jan. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 lodarazs ***** válasza:
41%
Audi elegánsabb, értéktartóbb az Alfa sportosabb, fiatalosabb. Lehet, hogy egy kategória, de azért az Audit, BMW-t ne hasonlítgassuk egy Alfához.
2011. jan. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:

hát szerintem se kéne, sokkal gyengébb az audi... :S

mi érdekes az audiban? hogy 2mm-es ledeket beraknak 200ft-nyit előre? :S

az audinak óriásit zuhan az ára! megveszed 20millióért, 2éves korába ér 5-6 milliót!!

2011. jan. 1. 19:04
 19/28 lodarazs ***** válasza:
Egy teljesen felszerelt a4 2.0 crtdi allroad-ot 10,5 milláért megkapsz (újat). Alfa 159 jtd 1.9 ugyan olyan felszereltséggel 8 millió, 2 évesen 3.3 milla, hogy tisztán láss. Am nem értem, hogy miért tetted fel ezt a kérdést, ha neked csak az tetszik, ha mindenkinek az Alfa a favorit. Mindegy, azt kívánom neked, hogy vedd meg az Alfát, mert szép.
2011. jan. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Ha annyira az alfa romeo kell ne kérd ki a véleményünket! -.-
2011. jan. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!