Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy 12 éves gyereknek jó...

Egy 12 éves gyereknek jó lessz tanulni egy Simson?

Figyelt kérdés
2010. dec. 23. 18:52
1 2 3
 21/27 POciCi ***** válasza:
40%

Annyira fájnak azok az emberek akik aztmondják h 12évesen még jogsid se lehet (miből jöttél rá?:O) meg h majd az oktató megtanít... xD

<-ezeket hívom én anyuci pici fiának/lányának :D

12 évesen tökéletes a simson :P

én 10évesen kezdtem babettán utánna robogó majd 1-2hónapig simson és már másfél éve van 1 derbi enduróm :)

ez mind 50es de múltkor megkérdeztem fatert h vezethetem-e az ő mociját (600as honda) <-((és igen nincs rá papírom és igen nem elzárt területen mentem:D)csak h belém tudjatok kötni ;))

arra akarok kilyukadni h 50esen megtanultam váltani és a 600as is olyan szépen (és rángatás nélkül) elindult alattam mit a derbi :)

2011. jan. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
én 10éves koromban tanultam rajt motorozni, 11éves korom óta pedig 250-es quadot használok
2011. jan. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
a quad megint más én is vezettem quadot hát akkor inkább egy simson
2011. jan. 2. 08:30
 24/27 anonim ***** válasza:
Ha apád nem engedi, az teljesen érhető, hiszen minden szülő félti a gyerekét. Egyébként igaza van itt pár előttem szólónak: a Simson jó választás mert minden kezelőszerv úgy működik mint egy rendes motoron, az üléshelyzet is valamennyire hasonló (mármint a blokk meg a tank a lábaid között van), alapállapotban nem is olyan erős, hogy ne lehessen minden gond nélkül megtanulni gurulni vele olyasvalakinek, aki még soha egyetlen métert sem motorozott.
2011. jan. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
7%
Nem...még korai és veszélyes.
2011. jan. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
én 12 évesen megtanultam motorozni egy, simson blokkos romet pony-n és mostmár rendes simsonnal is tudok menni és elég jól motorozok
2011. jan. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
18:26-os hány éves vagy? hogy 600-as hondát megbirtad tartani?
2011. jan. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!