Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » LEXUS vs. BMW?

LEXUS vs. BMW?

Figyelt kérdés
Melyik jobb, MIÉRT ?
2010. dec. 23. 10:49
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:

"olyan mint a bugatti meg az m5! "

Hallod teljesen. És remélem tudod, hogy a Bugatti kezdettől fogva leelőzi az M5-öst, azonban azt hozzáteszem, hogy a Bugatti kábé 400 millió forint, egy M5 meg 40.

Maradva a Porsche vs. BMW-nél a BMW még olcsóbb is, és mégis gyorsabb. És elfér benne 4 ember kényelmesen, a csomagjaikkal. És versenypályán sem biztos, hogy a Porsche olyan sokkal leverné.

2010. dec. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:

http://www.youtube.com/watch?v=VEL5ABddZ0k

ez egy m3-as!

amugyse érdekel mit gondolsz!

EGY BUNKÓ BÉEMVÉST ÚGYSE LEHET MEGGYŐZNI HOGY HÜLYESÉGET BESZÉL!

2010. dec. 23. 20:20
 23/36 anonim ***** válasza:

Köszi, hogy véleményt mondasz felettem úgy, hogy nem ismersz. A videóhoz csak annyit, hogy szerintem elég feltűnő, de neked nem látszik tisztán ezek szerint. A Bugattis elengedte a BMW-s, csak aztán ment utána.

És engem nem lehet meggyőzni? Miről? Arról, hogy egy Porsche gyorsabb? Nos egy német autós műsorban érdekességek voltak.

Egy összkerékhajtásos Porsche Carrera 4S ment 18,43-mat.

Egy sima hátsókerekes 173 lovas 320si négy hengerrel és két literrel ment 19,52-őt. Akkor miről beszélünk?

2010. dec. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:

ennyi erővel kérdezhetném, hogy az f1-es autók miért nem összkerekesek?!

azért mert a sportautóknál a hátsókerék a jó!

szerintem nem a te barátodnak, hanem az enyémnek van összkerekes 240lovas audi-a, gyorsulásnál sokat számít az összkerék! összkerék terepre kell, rally-ba. városban is jó.

de versenypályára hátsó kell! és ha porsched van ki nem szarja le, hogy 18-at vagy 19-et megy egy adott pályán? ugyse jár mindenki azzal, azokat a kis 316i-320d-ket meg lenyomja. magyarországon amugy sincs értleme ilyen gépeket venni :S

2010. dec. 23. 20:35
 25/36 anonim ***** válasza:

Savanyú a szőlő, miszter "amugyse érdekel mit gondolsz" úrfi.

Na menjél szépen játszani a tologatós autóiddal, és trollkodj máshol.

2010. dec. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:
na mivan, mész rajkodni az x5-öddel?
2010. dec. 23. 21:51
 27/36 anonim ***** válasza:

a Lexus a Toyota luxusmárkája, és volt sok ideig talán még most is vezető szerepet töltenek be a hibrid autók gyártásában szal ha hibridet szeretnék akk Lexus(bár BMW is utóbbi időben egyre több modellt ad ki hibrid és villamos formában is)

Ha pedig kinézetre megyünk akk marad a jó öreg BMW

2010. dec. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
Most, hogy sorozatosan töröltetted a válaszaim, FELJELENTETTÉL (XDXDXDXD), privátban írogattál, és lecsóróztál, boldogabb lettél, te f*sadék? :D Mások előtt nem nagy a pofád? :D
2010. dec. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:
neked is boldogot te csóró!
2010. dec. 24. 15:08
 30/36 anonim ***** válasza:
Háth sajnálom, én tisztességes dolgozó magyar ember vagyok, sajnos az adómból titeket, cigányokat segélyeznek :)
2010. dec. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!