Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » LEXUS vs. BMW?

LEXUS vs. BMW?

Figyelt kérdés
Melyik jobb, MIÉRT ?
2010. dec. 23. 10:49
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
44%
A Trabant. Nemrég egy 601-essel szedtük ki a Lexust a sárból. :D
2010. dec. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem Lexus a jobb, BMW csak az újgazdag cigányok autója
2010. dec. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
25%
Mindkettő jó autó, ezért én külsőre azt mondom, hogy BMW, mert jobban néznek ki. Szerintem a Lexus jellemtelen. Innen-onnan lopott dizájn.
2010. dec. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
81%
Lexus számomra sokkal szimpatikusabb. De tapasztalatom csak 530XD vel és GS450H val van , ott egyértelműen a Lexus komolyabb.
2010. dec. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 Tubarózsa ***** válasza:
84%

LEXUS izlések és pofonok, szerintem a bmw jellemtelen autó össz egy bmw ami tettszik, de annak is csak a lámpája!,

a LEXUS RX400h a kedvencem:)

2010. dec. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:

1. válaszoló, ügyes vagy, hogy a fronthajtásos retkeddel kihúztál egy hátsóhajtásost!

ennyi erővel land rover discovery amivel ifákat húznak!

A lexus nem a legszebb, de egy bmw-ben nincs semmi érdekes.

Azért a lexus meg a bmw is lemarad az ALFÁhoz képest :D

Az biztos hogy a lexus megbízhatóbb és a beltér is könnyebben kezelhető.

2010. dec. 23. 11:16
 7/36 anonim ***** válasza:
a Lexus elegánsabb, sportosabb, szerintem inkább prémium mint a bmw, meg Lexusban még nem láttam cigót
2010. dec. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:

Nekem BMW: Mert német. Mert (nekem) nagyon tetszik kívülről. Belül szintén jól néz ki, és nagyon igényesen van összerakva. A különválasztott kezelés (I-Drive) jobban tetszik az érintőképernyőtől, és jobban is használható. 6 hengeres motorokban a BMW a király, ráadásul mióta a 35i motorjukat megcsinálták azóta már nem is kérdés, hogy milyen motorral venném a BMW-m. Ráadásul mivel német (és én is az vagyok) úgy érzem, hogy teljesen nekem van tervezve.

A Lexus-szal sincs nekem bajom, de nekem túl japán. Valahogy nem érzem azt a valamit amit egy BMW-ben igen.

Összeségében bár lehet, hogy a Lexus megbízhatóbb, de maradok egy jó sorhatos BMW-nél!

2010. dec. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:

Aki itt BMW-zik mindig azoknak mutatnám meg a következőt. Valószínű, hogy még nem is hallottak erről a típusról. Mertugyecsakabmwatöbbifos.

Az még nem látott Lexus LS 600h-et.


[link]


Ez össze vissza veri az összes eddigi BMW típust.

2010. dec. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
Na ez az az autó ami soha sem kéne. Minek egy ilyen nagy batár? Nem férsz el vele sehol, zabál mint az állat, vezetni meg borzalmas. De ez ugyanúgy vonatkozik a 7er-re is.
2010. dec. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!