Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » LEXUS vs. BMW?

LEXUS vs. BMW?

Figyelt kérdés
Melyik jobb, MIÉRT ?
2010. dec. 23. 10:49
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:

nemazér, de a 3.5-ös benzinesed többet enne mint ez a 6literes vagy mennyi!

az lehet, hogy nagyobb a motorméret, de hamarabb felgyorsul kevesebb erőlködéssel!

2010. dec. 23. 13:36
 12/36 A kérdező kommentje:

bocs 5liter

de az audi sokkal szebben kihozza azt a tekerőackot!

és a lexus oda az érintőre pl a klímakevergetést rakja nem műszerfalra külön gombokkal !

2010. dec. 23. 13:37
 13/36 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező.

A kérdésed összeugrasztó jellegű. Mind a kettő autómárkának erős és meglehetősen hangos tábora van.

Mind a kettőről lehet hallani jót is, rosszat is.

Ami tagadhatatlanul a Lexus előnye az annyi, hogy kevés van belőle, rettenetesen kevés. Ez "elitebbé" teszi az én szememben a márkát, hogy nem látok benne kopasz kigyúrt, ilyen olyan alakokat.

A BMW előnye pedig az a pár 10-20 év amennyivel korábban kezdte az ipart.

Belülről a két autó, hajszálra ugyan azt tudja. Valamiben az egyik jobb, valamiben a másik.

Technikai szemszögből a Lexus "listája" rövidebb, hiszen 1-2 maximum 3 féle motorból áll a választék.

Sokaknak ez nem számít, (ahogy pl nekem se annyira) Inkább az, hogy lehetőleg ne az enyém legyen a 10. a faluban akinek ilyenje és ilyen színűje van (remélem érted mire gondolok)


Az egész "prémium" dolognak az a lényege, (szerintem) hogy jelenség legyen az utcán. Ilyen szempontból egy IS 250 inkább jelenség tud lenni mint egy 335XI BMW. Pedig technikai szemszögből itt a BMWnek áll a zászló.


Erre mondják azt, hogy bizony ízlésekről kár vitatkozni.

2010. dec. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:

Hát ja.

de a lexus előnye:

-japán (ami már nagyon sok)

-rolls után a leg megbízhatóbb (szerintem)

(Az nem azt jelenti hogy leszarozom a németet, ugyanis akkor nem kérdeztem volna meg. Én a Lexust a BMW ellenfelének találom, körülbelül egy kategória, csak bmw-ből napi 300-at látok lexusból meg 2-t!)

2010. dec. 23. 14:46
 15/36 Tubarózsa ***** válasza:

11.14es vagyok: azt ugye tudjátok, hogy a Lexus a Toyota japán autógyár luxusmárkája. így már önmagámban egy megbizható és jó autó! 1990-ben az USA-ban vezette be a Toyota a Lexust.

:))

üdv, 20L

2010. dec. 23. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
[link] ááá el alélok ettől :)
2010. dec. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:

"nemazér, de a 3.5-ös benzinesed többet enne mint ez a 6literes vagy mennyi!

az lehet, hogy nagyobb a motorméret, de hamarabb felgyorsul kevesebb erőlködéssel!"

Most mondjuk beszéljünk az új 5erről. 10 liter feletti tesztfogyasztást senki sem ért el vele, és kevesebb, mint 6 mp alatt éri el a százat.

Vagy 335i gyorsabban éri el a 100-at, mint egy Porsche Boxster! 6 és 4,9 mp közötti adatok vannak a neten.

2010. dec. 23. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:
most ezt komolyan gondoltad hogy nem tudom ? :D
2010. dec. 23. 19:53
 19/36 A kérdező kommentje:

tök ronda ez a 7-es full extrás

aki elöttem irogatja a porsche lassabb....

igen, a porsche lehet hogy lassabban gyorsul, de sokkal gyorsabb!

olyan mint a bugatti meg az m5!

bmw legyorsulja de a bugatti azért belendül aztán a bmw-s lesheti a bugatti hátulját( ha látja :D)

2010. dec. 23. 19:56
 20/36 A kérdező kommentje:
és a sportuatók válótói nem a gyorsulásra vannak állítva!
2010. dec. 23. 19:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!