Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A motorosok szoktak egymásnak...

A motorosok szoktak egymásnak inteni?

Figyelt kérdés
úgy értem a buszosok is szoktak egymásnak inteni, haveroknál kézfogás.! motorozás közben ha jön velem szembe egy másik akk téll olyan fajta alapvető dolog ez is?
2010. dec. 11. 12:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
persze ez a motoros összetartás jele is(bár sokan a robogosoknak,babettásoknak,rometteseknek nem intenek vissza) mindig intenek egymásnak,vagy bolintanak
2010. dec. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Én nem intettem még motorosnak és nekem se intettek még soha.

Robogóm van de még a robogósok se intenek meg a márkatársak se.

2010. dec. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én visszainteni szoktam csak. Magamtól nem igazán, és nem bunkóságból, csak nem sok értelmét látom.
2010. dec. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
lehet h a kismotorosok lenézik, pedig ők is unagy úgy motorosok.. sztem ők is megérdemlik h intsenek nekik:).. én még sose intettem csak haveroknak de csak azért mert nem tudtam eddig erről:)
2010. dec. 11. 12:57
 5/11 anonim ***** válasza:
Legtöbbjük int,valaki villant vagy bólint egyet. Ha simsonod v hasonló géped van akk biztos nem intenek neked mert azt nagyon sokan a közlekedés miatt használják és nem a motorozás élményéért. Ezt tapasztalatból mondom. Mikor még nekem is simóm volt akk senki nem intett de mikor megvettem a 125ös túra-endurom ami elég nagy termetű akk már 80%-ban mindneki intett. A chopper és cruiseresek ált. nem intenek még akk se ha te jó előre intesz nekik... nem tudom miért.
2010. dec. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen, intenek, meg sokszor be is intenek.
2010. dec. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Nekem tuning Simsonom van, igaz látszik is rajta, lehet hogy ezért intenek vissza mindig a nagymotorosok is.

Én még nem tapasztaltam hogy ne intenének vissza a nagymotorosok, a robogósok viszont nem intenek.

2010. dec. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
van nagymocim is és robogóm is.. én mindenhogy fogok akk inteni.. ez úgymond akk hagyomány:)
2010. dec. 11. 19:36
 9/11 anonim ***** válasza:
mifelénk a robogósok is intnek... én is intek minden motorosnak.
2010. dec. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Motorosként mondom: helyfüggő.

Én mindig intek (650ccm- japó), chopperesek, cruiseresek is intenek. Sokszor elkalandozok, előre intenek.

Az esetke 9%-ban igen. 1 % a mafláké!

2010. dec. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!