Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha motorkerékpár adok el azt...

Ha motorkerékpár adok el azt valahol be kell jelenteni?

Figyelt kérdés
Most adtam el a motoromat (rendszámos), és nem tudom, hogy be kell e jelenteni. Örülnék a válaszoknak, mert nem szeretnék e miatt pórul járni.
2010. dec. 2. 16:13
 1/7 anonim ***** válasza:
hát ha csávókám épp bankot akar vele rabolni, és meglátják a rendszámot és lenyomozzák, akkor elképzelhető hogy a te neveden fog állni az a rendszám és te leszel a fő gyanusitott, bár kitudja
2010. dec. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gondolom ugyanúgy, mint az autónál. Bemész a hozzád közeli okmányirodába, viszed az adásvételit és lejelented a nevedről, ennyi.
2010. dec. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Új 4 példányos adásvételi kell. 2-2 eladónak, vevőnek. Mind2 en leadtak egyet az okmányirodában. 2 héten belül át kell irtani.
2010. dec. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:) Most néztem, 5 munkanap, vagy nem jól mondom? Az ezzel a gond, hogy alig vagyok otthon, úgyhogy nem tudom hogy lesz. A miatt viszont nem aggódom, hogy huligánkodni fognak vele, nem az a fajta motor (Pannónia P10...:D) Viszont robogóval mi a helyzet? Ugye oda nem kell semmi? Mert nem rendszámos. Nem kell bejelenteni?
2010. dec. 2. 16:42
 5/7 anonim ***** válasza:
segédmotorra csak adásvételit írtok és ennyi. nemkell okmányirodába menni.
2010. dec. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem szoktak nyavalyogni, hogy mennyi idő alatt adod le az adás-vételit. Amire viszont feltétlenül vigyázz, hogy idén még add le, mert jövőre Te kapod a teljesítményadós papírt, ha nem irtaja át az új tulaj a forgalmit.
2010. dec. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Arra vigyázni fogok. Főleg hogy a hétvégén újabb gépet tudok venni, így egy csapással át is iratom... Na az is szép összeg lesz!:D
2010. dec. 2. 17:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!