Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki-t ti vennétek?

Suzuki-t ti vennétek?

Figyelt kérdés
Ha nem miért nem, ha igen miért?
2010. nov. 30. 22:20
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
Kedves 10.37 Értsd (ha kicsit bonyolult is): a többi azonos kategóriájú autóhoz képest! Remélem így már oké?
2010. dec. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Én vettem is. 3 éve vettem 5 évesen a wagon R-emet, nagyon szeretem. Idősebbeknek azért ajánlanám mert könnyű ki-be szállni a magas ülés miatt. Ár-érték arányban jó választás. Azért van több törött suzuki mint bmw, audi például, mert több suzuki van mint a drágább kategóriából, tehát arányában is több a suzuki. Szerintem.

Munkatársamnak vadiúj fiat puntoja volt, és hát az drágább kategória mint a suzuki, de simán behorpadt az is, elég fos lemezből van, mégis több pénzt kérnek érte!

2011. márc. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Nem vennék mert nem illik hozzám és nem felel meg az elvárásaimnak.


Ami szimpatikus:

- relatíve alacsony fogyasztás és fenntartási költségek

-kezes autó jó manőverezhetőséggel


Ami nem tetszik:

-Szűkös helykínálat, kis csomagtér

-Primitív anyagok az utastérben,alacsony felszereltség és drága extrák

- A zajos, kissé erőtlen motor (1.3 1.5) elsősorban városi közlekedésre alkalmas

-Drága árfekvés és nagy értékvesztés

-Pocsék hifi

-Pattogós futómű

2011. okt. 4. 04:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!