Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki-t ti vennétek?

Suzuki-t ti vennétek?

Figyelt kérdés
Ha nem miért nem, ha igen miért?
2010. nov. 30. 22:20
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Apa kezdődik, kezdődik, kezdődik... Megint suzukis kérdés. ezerszer kitárgyaltuk már. A sok hülye mondja, hogy papírautó, meg szar, meg kényelmetlen, mert apuci azt mondta, hogy a hetes BMW jobb. Megint csak vita lesz belőle, lassan pszichológiai nevet kell adnunk ezeknek a kérdéseknek. Találtam is egy frappáns nevet: Suzukifóbia.


Azt nem értem, miért olyanok fikázzák a suzukit, akiknek sosem volt. Osztják az észt tudás nélkül... Szánalmas banda.


Mielőtt jön a duma, hogy haljak meg benne, már eladtam, és jelentem, még élek. És igen, vettem volna másik ugyanolyat, csak nem volt szép állapotú belőle, amikor kellett volna. Másik, én vezeti szoktam az autót, nem totálkárra törni, mint itt egyesek. Igen, van gyerekem is.


Szánalmas banda vagytok!

2010. dec. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 Kriszti83 ***** válasza:
Felesleges felkapni a vizet... A kedves kérdező kérdezett, mi őszintén válaszoltunk, meg is indokoltuk. Ízlések és pofonok.
2010. dec. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Soha sem vennék. (De vezettem már ilyet)


Ráadásul szerintem nem is olcsó. Legalábbis ha választanom kell egy azonos árú 4 éves Szuzuki, és egy 8 éves (Toyota, Honda, régi Mazda stb..) között, én a régebbi márkásat választom.

Ráadásul beleülve is a régebbi márkás a jobb.

Amikor annak idején a második kocsimat kerestük, láttam egy 15 éves Audit. Beleültem, megnéztem a belsejét, az is jobb volt mint sok más új autó!! A km volt sok benne sajnos.


A mostani kocsim is 10 éves(még japánban gyártott Mazda 323), de ha beleülök szuperebbül megy, és kényelmesebb is mint egy mai újabb mini szar amiket a cégnél vezetek.

2010. dec. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Nem!

Külsőre nem túl szép, a márka megítélése irtózatos, a műanyagok minősége és kidolgozása a beltérben gusztustalan, igénytelenül van összeszerelve. A motorjai 160-ig kábé mennek, utána megállnak. Nagyobb gond, hogy irtózatosan hangos mindegyik, és az Ignác futóműve irtózatosan dobál. Ezen kívül csak régi stiftben ültem, arról inkább nem is nyilatkozok, nevetséges, hogy azért valaki pénzt ad ki. Főleg mivel akkoriban F Astrával jártam ami már-már vetélytársa elméletileg. Hangsúlyozandó az, hogy elméletileg, mert az F Astra kábé 10 évvel előrébb jár a régi stifthez képest.

2010. dec. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

"A motorjai 160-ig kábé mennek, utána megállnak"


Ez miért gond? Mikor 130km/h a maximális megengedett sebesség.

2010. dec. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Na igen, dehát nagyautóval, meg béjemvével bunkókáknak a 130 az csak városban a sebességkorlát tudod.
2010. dec. 2. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Én motorozok,de én se értem miért adnak ki forgalomba motorokat amik mennek 280-300km/h val.


Csodálkoznak,hogy milyen sok baleset van a gyorshajtás miatt.Még jó hogy, mivel minden autó-motor 200felett megy :)

2010. dec. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim válasza:

Sziasztok.

Nekem van és volt Suzukim és az igaz,hogy a kis siwft vékony anyagból van. De nem mondanám hogy jobban zörög mint egy átlag autó( tény hogy ki hogy VIGYÁZ rá).Most Lianám van és ez is tökéletesen működik. Ez már NEM papírból van törés teszten is 2-dik lett(súlya is árulkodik a erősebb anyagról 1260 kg). Össze hasonlítottam más autókkal véleményekben és tesztekben nem sokban különbözik a többi átlag autótól.

Üdvözlettel egy suzukis

2010. dec. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Én vennék.Nekünk 10 éve van egy Wagon R+-unk.Eddig szinte semmi baja nemvolt.Igaz ezek a kapcsolók meg ilyeneket betudják adni a kulcsot de ezen kívül semmi.És nekünk még 175-nél se állt le a motor csak ott már viszont sokat fogyaszt.Kategoriájában egy kis erőgép szerintem:)
2010. dec. 26. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

"De nem mondanám hogy jobban zörög mint egy átlag autó"

Most olvasom! Ezek szerint egy átlag autó zörög? Kösz, hogy szólsz ezek szerint a 18 éves Kadettemen kívül csak átlag feletti autóim voltak. És + az a 2 Opel, és 1 1-es Golf amit kölcsönbe vezettem is átlag feletti volt...

2010. dec. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!