Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki-t ti vennétek?

Suzuki-t ti vennétek?

Figyelt kérdés
Ha nem miért nem, ha igen miért?
2010. nov. 30. 22:20
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
45%

nem

mert papírból van, kinézetre csúnyácska, gyatrán van összerakva, ramaty anyagok az utastérben, átlag alatti csomagtér, zajos/hangos/visító motor, nagyon rugalmatlan a motorja most így ennyi jutott rögtön eszembe

2010. nov. 30. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
49%

nem


mert biztonságtalanok,kényelmetlenek,,az alkatrészek gyengék hamar szétmennek főleg a mozgó kopó alkatrészek,drága (amennyiért adják egy jobb biztonságosabb autót veszek,utastere pocsék,

kb ennyi

2010. nov. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Ezektől függetlenül jó autó. Nem suzuki tulaj vagyok, csak voltam. 300.000km-esen semmi baj nem vt vele, szinte csak fékbetéteket kellett rajt cserélni! Nem értem miért utálják ennyien.
2010. nov. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
34%
Persze ,hogy vennék.Ezek a mai új autók is mind papirból vannak.Az lehet,hogy megmenti az életedet de fel is áldozza magát,úgy hogy többé abból nem lessz autó.(a gyártóknak,csak az emberi élet megmentése fontos,megment,hogy tudjál venni új kocsit az autót nem mert akkor nem vennél új kocsitt :)
2010. nov. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
89%

Ez egy nagyon okos levezetés volt kedves utolsó. Természetesen az autót kéne menteni az emberi élet helyett, hiszen új életet venni olcsóbb mint új autót...

Egyébként a Suzuki strapabíró autó, de ha baleset van az ciki.

2010. nov. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

22:43


POnt ez a lényege a mai autóknak, hogy "feláldozzák" magukat. Mellette megmenti az életedet. Én szívesebben maradnék életben egy totálkár autóban mint halnék meg egy mégjobban összetört suzukiban.


Egyébként a suzukinek a megbízhatóság az előnye, olcsó fenntartás. Ha munkába kell, nincsenek nagy igényeid és olcsó autót akarsz akkor hibátlan választás.


Biztonság, igényesség szempontjából már nem ilyen jó a helyzet. Neked kell dönteni, hogy mi lényegesebb inkább.


Én konkrétan nem vennék, mertbár nem közúti töréstesztre veszek autót, de a baj nem is úgy történik, hogy előre számíthatnánk rá. Én hajlandó voltam kicsit több pénzt áldozni a kényelemért és a biztonságért. (Ford Focus I-et vettem)

2010. nov. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Ha belegondolsz 22:43 ez a legjobb módja annak, hogy az autó megmentse az életedet. Hiszen minél jobban darabokra törik (kivétel az utascella) annál több energiát nyel el, ergo a testednek kevesebbet kell. Ezt nem azért csinálják, hogy te életben maradhass és vehess új kocsit, hanem azért hogyha már megvan a baj az életedet megmentse, neadjisten ne kelljen nyomorékként leélned a hátralévő életed csak azért mert Suzukit vettél mondjuk.

Ezért törik jobban a modern, új autó. Ettől függetlenül az aktív biztonsága (légzsák, övfeszítő) is komolyabb ezeknek az autóknak.

2010. nov. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Na ennyi erővel ne űlljünk motorra se mert ott meg aztán tényleg nemvéd meg semmi.


Ott mindegy,hogy mz-t veszek vagy kawasakit,mert mindkettővel egyformán meghalhatok.

2010. dec. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

tíz éve járok 1.0 papír swiftel és megdöbbenve olvasom, hogy az itt leírtak szerint már rég halott vagyok :o.


Miért azok osszák itt az észt akik nem is ültek suzukiba?\első válaszoló tipikusan olyan, mindent leírt ami nem fedi a valóságot\ Egyszerű kisautó ami szinte gondozásmentes,fillérekből fenntartható, nagyon megbízható.És a papírautónak is meg kellett felelni a törésteszteknek, hogy forgalomba lehessen állítani.

meghalni meg akárhol meghalhatsz az ágyadban is pl fejedre esik a függönykarnis :)

2010. dec. 1. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Kriszti83 ***** válasza:
Nem.Van a családban, nem érzem biztonságosnak. Ún. papírautó, ha baleset van, könnyen törik.
2010. dec. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!