Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit tennél egy autótolvajjal?

Mit tennél egy autótolvajjal?

Figyelt kérdés
2010. nov. 28. 10:43
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Ha rajtakapnám, hogy épp lopja elfelé a kocsimat akkor elkapnám és addig nem engedném sehová míg megjönnek a SÜN-ök!
2010. nov. 28. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%
Eltörném kezét, lábát összevernem és hívnám a rendőröket persze
2010. nov. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%

van egy érzésem, hogy a rendőrök érkezéséig véletlenül elesne...

kiegészíteném, sokszor elesne...

pofáraesne, sokszor...

lehet mentőt kellene hozzá hívni, annyira szerencsétlenül esne el...

2010. nov. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

attól függ.


ha még nem törte fel a kocsimat akkor egy orrbetöréssel megúszhatja ha már igen akkor valószínűleg mentőt hívnák neki mert tuti hogy összetörném egy kicsit.

2010. nov. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%
nahát h itt mien sok erős ember van :) de arra nem is gondoltok h mivan ha ő verne meg?!
2010. nov. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nem hinném h megverne mert ha látom h ott van akkor nem csak magamat viszem hanem valami keményebb tárgyat is és nem hiszem h leállna verekedni nem ér arra rá menekülne inkább!
2010. nov. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
de akkor mivan ha nem ijed meg töled akármivel is mész oda? én pl testőr vtam és hát amugy se vok egy ijedős tipus, tehát jöttek már nekem baseball ütövel is és nem ijedtem meg
2010. nov. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ma 16:28


ha nekem jönne tuti nem hagynám magam.Meg azért a vipera meg az öklöm mindig nálam van így nem tartok attól hogy megvernek meg nem vagyok egy kis darab ember és volt már úgy hogy elég volt csak csúnyán ránéznem a provokáló gyerekre és már abba is hagyta a kis csicska.Meg azért általában elpróbálnak menekülni mert nem akarják az összetűzést vagy nem kockáztassák meg azt hogy megverjék őket meg még rendőrséget is hívnak rájuk.

2010. nov. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a Ladámat akarták egyszer ellopni. Két cigánygyerek.

Egyik meghalt, a másik vak az egyik szemére, meg a füle is leszakadt.

Ültem 3,5 évet miatta.

2010. nov. 28. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Halálra verném és eltűntetném a föld színéről.
ápr. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!