Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit tennél ha elédállnak...

Mit tennél ha elédállnak kapubejáróban?

Figyelt kérdés
98-as Jeep Cheerokeem van,szóval simán kiállhattam volna,de fél órát vártam rá az esőben.Hülye vagyok én?Ti mit tettetek volna? 21/F
2009. nov. 12. 16:32
1 2
 1/19 anonim válasza:
63%
higgadtan kiszálltam volna nyugodtan kerestem volna 1 alkalmas eszközt(féltégla,vascső,baseball ütő,fa ág stb..)oda mennék a kocsihoz elpattant volna az agyamba 1 ér és szétvertem volna a kocsiját annak a kib*szott kreténnek aki elém állt!Ezután üresbe raktam volna a kocsiját és beletoltam volna a legközelebbi árokba majd szépen higgadtan elmennék a kocsimmal.röviden ennyi
2009. nov. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
78%
Én nyomni szoktam a dudát, mint az állat. Aztán megvárom, mig odaér a tulaj és emlékeztetem arra, hogy más közlekedését /ki/beállás/ egy percre sem lehet akadályozni.
2009. nov. 12. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Még ott kötöszködött,hogy mit kell ennek ekkora feneket keríteni.
2009. nov. 12. 16:45
 4/19 anonim ***** válasza:
77%

Mi a múltkor alrébblöktük a kocsit, szerencsére nem volt benne riasztó.

Gondolom nézett a fószer mikor nem úgy volt a kocsija, mint ahogy otthagyta. :D

2009. nov. 12. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Mondtam nek,hogy takarodjon amikor nagyon fenn volt az agyvizem és még neki állt feljebb,hogy ő két diplomás ember 15 éves vezetési tapasztalattal.erre én:És?


Komolyan milyen barom emberek vanna,mondom örüljön,hogy nem toltam odébb a Jeeppel a szaros Szuzkáját.

2009. nov. 12. 16:52
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Na hát én egyszer a helyi polg.mesternek mentem neki,mert odaállt elénk,a tesómnak meg görcsölt a hasa 7 hónapos terhesen.Nyomtam a dudát üvöltöttem az úton,hogy hol az a szjba...ba..ott köcsög:SNem vagyok rá büszke lány létemre...de mégis a tesómról volt szó.Amikor jött vérog volt sértve,apukám állított le.Na azt a napot kinevezheti új szülinapjának:S
2009. nov. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Én kilyukasztottam volna a gumijait vagy szóltam volna egy havernak és elvontattuk volna a p*cs*ba.Persze nálunk ezt nem csinálják de ha mégis én fel vagyok készülve.
2009. nov. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
En a 'màsik' oldal vok,mert egyszer pont kapubeàlloba hagytam a kocsim,de az hozzàtartozik a sztorihoz,(persze ez nem mentség!)h totàl friss jogsival,uj munkahelyre mentem elso nap,késésbe vtam és orultem,h jaj de jo,van egy szabad hely és otthagytam a kocsit!!erre pàr ora mulva jott 1sms a ferjemtol(mert pont arra ment késobb es làtta,h hol hagytam az autot),h valoszinu a tulaj kiszurta a gumimat,mivel kapubejàroban àlltam meg!! szerencse,h a ferjem arra ment,mert megàllt és becsongetett a tulajhoz,h ne vitesse el a kocsit suru elnézést kért a nevembe és mondta,h pàr ora mulva jovok és elàllok a kocsival!! du.kereket cseréltunk,de kiderult màsnap,h az ipse tok rendes volt,mert csak leeresztette a levegot és a zsarukat se hivta ki!! ez egy nagyon jo tanulopénz volt nekem,mert azota 2szer is megnézem,h hol parkolok!! :)) ennyi a sztorim!
2009. nov. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
76%

18:00

szerencséd volt hogy nem a gumidat lyukasztotta ki vagy nem tett alá semmit.Remélem azóta nem álltál be egy idegen kapubejáró elé sem mert lehet hogy legközelebb rosszabbul jársz!:)

2009. nov. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Mifelénk a tajga szélén az jött szokásba, hogy nem leeresztik a gumit és nem is szúrják ki, csak a szelepet vágják le, kifordítják az ablaktörlőket, notórius paraszt esetében erővágóval távolítják el az ablaktörlőlapátokat, láttam már motorháztetőbe belevésve, hogy "ne áll ide".
2009. nov. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!