Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit tennél ha elédállnak...

Mit tennél ha elédállnak kapubejáróban?

Figyelt kérdés
98-as Jeep Cheerokeem van,szóval simán kiállhattam volna,de fél órát vártam rá az esőben.Hülye vagyok én?Ti mit tettetek volna? 21/F
2009. nov. 12. 16:32
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Én megfognám a kulcsomat, ráhelyezném a kapu elé állt autó oldalára, és "csak úgy" sétálnék két kört.

Bár aztán vigyáznék a saját autómra, nehogy kinn hagyjam az utcán és hasonló "baleset" érje bosszúból. :D

2009. nov. 13. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim válasza:
43%

Szétverni a kocsit, kilyukasztani a gumijait meg stb. brutál megoldások: hányingerek vagytok azt kell mondjam. :S

Remélem veletek egyszer megcsinálja ezt valaki, amikor kapubejáróban álltok meg, mert a párotok éppen szülni fog vagy akármi oka lehet hirtelen. Aztán mentek vissza a kocsitokhoz és teljesen szét van barmolva, az milyen érzés?


Nem azt mondom, hogy én nem háborodnék fel, nade azért amiket írtatok, igazi patkányok lehettek, pfuj. :S

2009. nov. 14. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Kétszer fordult elő ilyen. Mind a kétszer keményebb volt az IFA eleje, mint a kapum elé parkoló cserépedény kocsija. Elég hamar híre ment a dolognak a környéken, azóta semmi ilyen nem történik.
2009. nov. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Simán összebasz*m az első kezem ügyébe kerülő arra alkalmatos tárggyal.
2009. nov. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
nálunk X. ker Balkán utcai 10 emeletes parkolójába az volt a szokás, hogy mivel nem volt annyi hely ahány kocsi elé lehetett állni a másiknak arra merőlegesen és a kéziféket nem szabadott behúzni és üresbe kellett hagyni.. amikor valaki ki akart állni csak arrébtolta az útban levő autót.. de egyszer pórul jártam mert aki mögém állt sebességbe hagyta akkor felkellett mennem a járdára és óvatosan kiállni a szűk helyen de nem tettem semmit.. velem is előfordulhat..
2009. nov. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy előfordulhat veled,de meg bírtad oldani.De egy kapubejáróból nem lehet más módon kiállni,az autó nem repül.
2009. nov. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Én nem szoktam kapuba állni, talán egyszer fordult elő velem, amikor öt kör után elfogyott az idő és sietnem kellett. Ekkor én egy cédulára írtam a mobilszámomat és egy mondatot, hogyha útban van az autóm, kérem szóljon és igyekszem elállni onnan. Szerencsére erre nem lett szükség, lett is szabályos hely, magamtól átálltam.

Egyszer viszont a céges kapunk elé állt egy kispolák. Miután nem találtam a gazdáját, kihívtam a közterületfelügyeletet. Azért őket, mert a k..csög rendőrség nem volt hajlandó kijönni.

2009. nov. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:

Hát ha simán kiállhattál volna akkor miért nem tetted.

Szerintem mindig a megoldásra kell törekedni.

Budös bunkó barmok mindig vannak és lesznek .Én ha beülök a kocsiba 5 perc és idegbaJOS VOK A SOK HÜLYE MIATT DE HÁT EZVAN SAJnos.

2009. nov. 23. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
khm... "JOS VOK A SOK" ezt a részt értelmeznéd számunkra,kérlek? :)
2009. nov. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!