Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hányszor állítottak meg...

Hányszor állítottak meg igazoltatni vezetés közben?

Figyelt kérdés

És mióta van vezetsz?

Ismerősöm több mint 20 éve vezet, majd' minden nap, hétköznapokon minden nap, és eddig csak 5x állították meg ellenőrizni!


2010. nov. 27. 18:16
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Engem azóta megállítottak 1x. Szval ~15ekm alatt 1x -10eft...
2011. márc. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Am az első voltam.
2011. márc. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 k.krisz03 ***** válasza:
Én nem számolom, bár még alig vezetek 8 éve. Úgy átlagban talán évente egyszer vagy kétszer állítottak meg. Viszont jól emlékszem arra a napra, amikor egy 300km-es út alatt (két robogót szállítottam haza) háromszor is megállítottak. :-) Ezek közül viszont csak az első volt kíváncsi a motorok eredetére...
2011. márc. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Bocsánat, hogy kicsit eltérek a témától de szerintem idevág.

Fel kellene érni ésszel a rendőri vezetőknek és az államnak, hogy át kellene vennünk a nyugati technikát. Olyan kamerás autók vannak, amik össze vannak kötve egy laptoppal és 2-3 másodperc alatt lepriózza autómatukusan.

Így nem kell minden esetben megállítani az autóst. Ezen kívül kellene hitelesített légalkoholmérő, és egy nyomtató.

5 éve vezetek, 2-szer állítottak meg+1szer nav-osok

2011. márc. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!