Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Normális, ha ez első rutin...

Normális, ha ez első rutin óra után azt érzem, hogy ez nekem nem fog menni?

Figyelt kérdés

Túl vagyok az első órán.Kb 3szor fulladtam le a másfél óra alatt,azzal nem volt gond.Váltani is tudok,de egyszerre csak egyvalamire tudok figyelni.Tehát ha megyek,akkor arra figyelek,hogy mikor kell kanyarodni,benyomjam a kuplungot,kitegyem az irányjelzőt.Szétnézni már nem megy.Se tükörbe,se sehogy.Ahhoz kb meg kéne állnom.Úgy érzem,nem tudok ennyi mindenre figyelni.Ha belejönnék biztos jobban menne,de úgy érzem,arra nem lesz elég a kötelező óra.Olyan lassan merem felengedni a kuplungot,hogy közben nem is tudok másra figyelni.Alkalmatlan vagyok a vezetésre szerintetek?Vagy ez normális?Itt olyanokat olvasok,hogy első alkalommal kivitték őket forgalomba.Hát nem tudom,szerintem engem soha nem fognak kivinni:).

Sosem vezetem még ezelőtt.


2010. nov. 19. 12:05
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%
huhh, hát sztem hagyd ott, ez nem neked való
2010. dec. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Az még semmi, én a rutinvizsgán az első gázadásnál lefulladtam, mert a lábam lecsúszott a gázpedálról (gumis talpú cipő a vizes gumi ellen), de szerencsére minden más ment tökéletesen, így átengedtek.
2010. dec. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!