Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az új kártyás tachográffal is...

Az új kártyás tachográffal is meglehet csinálni mint a régiekkel? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Értem itt ezalatt hogy azokat is ki lehet kapcsolni pörgetni illetve kiszedni a letiltót?

Csak kérdezem ezért aki ellenségeskedik az inkább kíméljen.


2010. nov. 15. 20:49
 1/4 Johnnyrzr válasza:
igen, csak érteni kell hozzá
2010. nov. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mert sokan mondják meg olvasom a neten hogy az újakból nem lehet a letiltást kiszedni de szerintem kilehet.
2010. nov. 15. 21:22
 3/4 anonim ***** válasza:

hát én nem akarlak kioktatni de ha megpiszkálod és rájönnek nagyon megbüntetnek!Persze gondolom ezt te is tudod.

Hogy hogy lehet megoldani azt nem tudom de biztos megvan annak is a trükkje.

2010. nov. 15. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
igen, meglehet! ide nem irnám ki hogyan, de ellentétben mint azt elöttem irták arra nem jönnek rá, ha ügyes vagy! és rengeteg modszer létezik, de kikapcsolni nem érdemes mert azzal rögtön bukta van! de ha csak belföldezel akkor több a lehetöség mint a nemzetköziseknél! pl: zseblámba(tudod ami ugy világit amikor rázod) na az is egy tökéletes eszköz erre, csak kicsit gondolkozz h hogyan, ja és ez a modszer pl Scania tipusu kamionoknál sajna nem használhato
2010. nov. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!