Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen kocsit vegyek?

Milyen kocsit vegyek?

Figyelt kérdés

600 ezer forint a keret ezek között gondolkodom:

- Peugeot 205

- Opel Astra F

- Corsa A, B

- VW Golf I, II, III,

- Swift


2010. nov. 14. 22:44
 1/8 A kérdező kommentje:
ill ezekről a seatokról mik a vélemények? [link]
2010. nov. 14. 22:52
 2/8 anonim ***** válasza:
pözsón kívül bármelyik jó
2010. nov. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Opel Corsa forevör!!!!!! Nem drága alkatrész,könnyen hozzájutsz,nem eszik sokat,jól megy. Egyszerűen IMÁDNIVALÓ
2010. nov. 15. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
III-as Golf.
2010. nov. 15. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én a helyedben nézelődnék a Skoda Feliciák közt ennyiért kapol 10 év körülit!

Sztem minél fiatalabbat veszel annál kevesebb nyűg lesz vele, én már jártam meg 15-20 év körüli kocsikkal, 1-2 évig frankó volt aztán jött a motorgenerál 50-80 ezer körül, karosszériamunkák stb stb!

2010. nov. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
astra vagy II golf
2010. nov. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Megcáfolnám az előttem válaszolókat! Vegyél egy peugeot 205-öst szerintem, ha jót akarsz magadnak, nem bánod meg! De GT-t vegyél vagy GTi-t, pöpec kis autó nekem is egy kis GT-m van és elégedett vagyok vele imádom! Persze lehet fikázni, hogy francia autó, meg öreg autó, de ez akkoris egy tök jó széria és még elég sok rohangál belőle! Szóval tök jó kis autó! Persze ebből is lehet szart kifogni NAGYON vigyázz ha használtautót veszel (én is volt hogy ráfáztam), lehetőleg hozzáértő emberrel menj!

Suzukit ne vegyél...

Egy 3-as golf az sem rossz!

Esetleg még opel astra...

De legjobb ha elmész és mindegyikből kipróbálsz legalább 1-et, úgy könnyebb eldönteni! De egy peugeot 205 gt-t vagy gtit mindenképp próbálj ki, aztán dönts belátásod szerint :)

2010. nov. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
akármilyen gti-vel az a baj, h az autó története streetracer gyanús. Ha meg öreg, akkor bárkié lehetett, egyetértek az előttem szólóval, NAGYON SZ*RT is ki lehet fogni. Ez a nagyobb motoros kisautókra hatványozottan igaz. Nézz szét rendesen!
2010. nov. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!