Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a Suzuki...

Mi a véleményetek a Suzuki kocsikról?

Figyelt kérdés
Jöhet jó is, rossz is!
2010. nov. 14. 21:36
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
kocsi
2010. nov. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
22%

Nem is tudtam,hogy a Suzuki autónak minősül.Pff...

Vegyél egyet és megtudod milyen!

2010. nov. 15. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:

olcsónak azért nem nevezném.

Egyenlőre ahogy látod, körvonalazódik, hogy megosztó autómárka. Valaki esküszik rá, valaki kevésbé. Az újabb modellek ált. ugyan azt nyújtják mint más márkák hasonszőrű igavonói, a baj, hogy ugyanolyan, vagy kicsit magasabb áron.

Számomra presztízstelen. Ezért az összegért amikért most kínálják nem venném meg, illetve nem tartom jó vételnek. Elkönyveltem az Új Dacia szintjére.

2010. nov. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Most éppen Suzukim van, így alakult. Volt "márkásabb" autóm, de a célnak ez is ugyanúgy megfelel, sőt, a pénztárcámat jelentősen kíméli.
2010. nov. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
régiek nem jók, az újak már eléggé tetszenek és biztonságosabbak is :D
2010. nov. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Elsősorban nem a márka számít, hanem hogy megbízható autót találj magaddal!

Egyszerű, kis fogyasztású, nem rossz kis autók. Én nem vennék két dolog miatt: 1: ezért a pénzért drága, 2: biztonság terén hát nem a legjobbak, egy éve egy lány ismerősöm és két barátnője meghaltak egy suzukiban :(( 120al autópályán durrdefekt...

2010. nov. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
A nézd meg hány suzuki áll az út szélén lerohadva,és alkoss véleményt.Nekem 3 éve van suzukim csak tankolok és megy.
2010. nov. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Nekünk 3 éve van fordunk és abba is csak tankolunk és megy.

Úgyhogy nem csak a suzukik megbízhatók.

Nekem nem kellene suzuki mert többet kérnek értük mint amennyit érnek.

2010. nov. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nekem meg már több, mint ötödik éve csak KIA-m van, mindbe csak tankolni kellett!
2010. nov. 20. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
sztem jó kis kocsik nekem már 2 éve lessz h meg van az ignisem(1.5Gs)én minden nap azzal járok melóba de eddig még csak olajat és gumit kelett rá venni!és szerintem aki szidja a szuzkákat az nem normális meg irígy h nem kell mindig javítattni!suzuki után nálam a subaru és az audi a nyerő!ja és a törésről meg annyit h már törtem suzukit (sx4-et)még sem lett semmi bajom de a másik autóból(vw passat)elvitték a kiscsajt meg az asszonyt a kórházba!ennyit erőll
2010. nov. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!