Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek a Suzuki...

Mi a véleményetek a Suzuki kocsikról?

Figyelt kérdés
Jöhet jó is, rossz is!
2010. nov. 14. 21:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Tömegautó.

Akik ilyennel járnak azok hitelre vették mert kedvező a finanszírozásuk de nem egy álomautó.

Én utálom a suzukit, soha nem vennék ilyet, főleg hogy ma már az árán kapok egy opelt, vagy fordot.

2010. nov. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Cerbonás doboz! :DDD
2010. nov. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
35%
Azt, hogy a legmegbízhatóbb autó.
2010. nov. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
szükségautó
2010. nov. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Megbízható,olcsó,jó autó.
2010. nov. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Menni megy, de egy csattanásnál oda van a fél kasztni. És sose felejtem el, amikor egy Ignist vezettem az autópályán és 100 felett elkezdett nyikorgó hangokat adni.
2010. nov. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
A-ból B-be elmegy, de az életemet nem bíznám rá.
2010. nov. 14. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Santiego007 ***** válasza:
Ilyen kérdés van már kb. 1000 úgyhogy teljesen fölösleges kérdés -.- De legalább nem fikázzák agyon :D
2010. nov. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Érdemes megvennie annak, akinek a funkcionalitáson túl semmi más elvárása nincs az autójával kapcsolatban.

Megbízható, olcsón fenntartható, kisfogyasztású, nagyon jó szervíz és alkatrészháttér. Az újabbaknál a biztonsági felszerelések sem rosszak.


Privát tapasztalati vélemény: volt 2002-ben egy wagonr+, jó kocsi volt, de törékeny, kis gyenge kasztni és nem valami jó futómű. Aztán Ignis, dettó, de kicsit elfogadhatóbb csomagtérrel.

Az Sx4 viszont egész elviselhető, bár nekem kicsit lomha.

A párom 2006-ban vett új Swift2-je: egész jól megy, ő azzal tette nőies és egyéniség-autóvá, hogy pirosat, kétajtósat vett. Ő szereti, sőt, magam is szívesen vezetem, pedig én lényegesen magasabb kategóriában utazom.

Suzukiban, ami tetszik is (nincs nekem, de tetszik) az új Grand Vitara. Haveromnak van, (Porsche mellé, télre) imádja.

2010. nov. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
igénytelen, olcsó megbízható, akármit mondanak suzuki nem hagy ott az út szélén csak ha tényleg hagyod szétrohadni 15 év alatt, veszel egy 15 millás autót egy kis vezeték rosszul fordul és elkezd síni az elektronika hogy baj van és onnantól nem megy egy tapottat se hiába vagy az út közepén.
2010. nov. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!