Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hova és miért kell fagyállót...

Hova és miért kell fagyállót tölteni a kocsiba?

Figyelt kérdés
Most kaptam kocsit. Még nem volt erre gondom. Benzines régi Ford
2010. nov. 14. 17:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
77%

fagyálló hűtőfolyadék

fagyálló ablakmosó folyadék



mind2 azért kell, hogy ne haggyon meg, és tegye tönkre a kocsit

2010. nov. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Hasznaltauton keress rá az autóra. Aminél van motorkép azt linkeld be ide. M ha azt mondjuk h kiegyenlítőtartály(régi fordnál is), vagy egyből a hűtőbe(nagyon régi fordnál) nem biztos h tudni fogod... ;)
2010. nov. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha felnyitod a motorháztetőt akkor a szélvédő alatt találsz 2 tartályt. Az egyik az ablakmosó, a másik a hűtővíz tartály. Oda kell tölteni a fagyállót. De szerintem inkább méresd be, kb. mínusz 30-35 fokra, mert ha sok benne a cucc akkor nem látja el megfelelően a hűtés szerepét. Azért kell bele fagyálló, hogy télen a mínuszokban ne fagyjon szét a motor, mert a motort a hűtővíz körülöleli egy zárt rendszerben.
2010. nov. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Ja és nagyon nem mindegy ,hogy melyikbe mit töltesz mert a kétféle tartályba, kétféle folyadék kell és nem szabad fölcserélni őket.
2010. nov. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
ablakmosóba simán önthet fagyállót én is úgy szoktam simán a nyáriba öntesz egy kis fagyállót aztán jó télre is
2010. nov. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Hát ez nagyon tulok dolog fagyállót önteni az ablakmosóba már nem haragudj,mert az igazi méreg.

Amellett hogy szennyezed a környezeted,belespricceled a gyalogosok,bringások,motorosok szemébe is....

Most nem tudsz kiadni 1000 ft-ot egy 5 literes teszkós szélvédőmosóra?

2010. nov. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Miert nem inkább lovat vettek neked,abba legalább nem kell fagyálló és a vele járó írdatlanul nagy körülményességek.
2010. nov. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
36%

" ablakmosóba simán önthet fagyállót én is úgy szoktam simán a nyáriba öntesz egy kis fagyállót aztán jó télre is"

gratulálok te f*sz. az egy dolog, hogy leszarsz másokat, egy baromi erős méreggel szennyezed a környezetet, de az sem zavar hogy tönkreteszi a SAJÁT autód fényezését? Az agyam eldobom, komolyan... Hihetetlen mennyi idióta van a világon

2010. nov. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
18%
Én meg arra lennék kíváncsi, hogy a kérdező, hogy kapott jogosítványt ha fogalma sincs róla mi az a fagyálló.
2010. nov. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
16%
Csak nőből van, és ez elég mentség neki.
2010. nov. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!