Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyiket választanátok? Új...

Melyiket választanátok? Új népautó vagy régi vérbeli nagyágyú?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ti melyiket választanátok?Vennétek egy új és szép és kényelmes,sok extrával felszerelt, jól fogyasztó, elérhető

árú kocsit(pl: H Astra)vagy ezért a pénzért vennétek egy mondjuk 10 éves BMW 180 ezer km-rel?Csak az érzés kedvéért?

A példák lehet h nem voltak pontosak...most az mindegy is... az a lényeg hogy öreg autó az autózás élményéért vagy fiatal népautó a közlekedésért?


2010. nov. 14. 13:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább fiatal, kitudja milyen bjok lennének az újjal... Szóval inkább egy 20 ezer kilóméteres h astra mint egy 180 ezer kilométeres bmw ugyanannyiért sztem
2010. nov. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
*régivel bocsánat
2010. nov. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
egyértelműen az újat. Egy régi kocsinál ki tudja, milyen rejtett hibák vannak, na meg nem mindegy az előző tulaj, hogy kezelte (hogy kuplungolt, stb). Én személy szerint többe nézek egy új autót (még ha az Suzuki is), mint egy 180 ezret futott autót, még akkor is ha az Merci v BMW
2010. nov. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Igen,ebben nektek teljesen igazatok van!De az érzéssel mi lesz?Én imádom a H Astrát,szerintem nagyon szép és jó autó,de egy pl 320-520 stb Bömössel azért azt hiszem szívesebben hasítanék.Nem a csajok meg a többiek miatt,hanem magam miatt.Az érzés srácok :) Mégis csak egy Bömös vagy egy Audi vagy egy "öreg" Celica ...
2010. nov. 14. 13:36
 5/17 anonim válasza:
nekem egy tökéletesen felújított CamaroSS van...('69)
2010. nov. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nekem jobban bejönnek a régi formák. Most egy 21éves Audval járok :D
2010. nov. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Az "autózás élménye" engem nem tud megfogni. így nagy autót biztos nem vennék.
2010. nov. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
A legjobb autó az új.
2010. nov. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
A BMW-t ha jovore eladod, megkapod erte majdnem ugyanazt a penzt, az Astran mar legalabb haromnegyed reszet elveszited.
2010. nov. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Attól függ mire kell, mindkettőnek van előnye..


Ha este villogni, csajokat meg haverokat fuvarozni, odaállni a diszkó elé, akkor természetesen a BMW.


Ha olyan kell, amivel biztosra mész, hogy akármikor be tudod indítani, és akármikor elvisz akárhova, semmi baja nem lesz, akkor meg az újabb népautó.


A döntés a tied.

2010. nov. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!