Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi történik ha slusszkulcsot...

Mi történik ha slusszkulcsot menet közben valaki kirántja vagy visszafordítja (leállítja)?

Figyelt kérdés
2010. nov. 13. 18:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Királyhelmec környékén is motor helyett motrot vesznek.
2010. nov. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
hülyeség ezzel szórakozni, a katalizátornak se tesz jót plusz menet közben elmegy a szervó, bekapcsol a kormányzár, a fékhatás gyengébb lesz, nagyon könnyen baleset lehet a vége
2010. nov. 14. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Ha egy utas rántja ki, hát nem tudom.. Szerintem nagyon durván elmagyaráznám neki, mit gondolok.:))


Amúgy azért hülyeség, mert a motorfék olyan erőset ránthat rajta, hogy nem is biztos, hogy úton maradsz. És szerintem ami ilyen durva erőhatást vált ki, az hosszútávon nem biztos, hogy egészséges az autónak.


Egy kollegám járt úgy, hogy beragadt a gázpedál. Kuplung, motor leállít azonnal, majd fokozatosan lassított. De ha nincs vészhelyzet, semmi értelmét nem látom a dolognak.

2010. nov. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

"hülyeség ezzel szórakozni, a katalizátornak se tesz jót plusz menet közben elmegy a szervó, bekapcsol a kormányzár, a fékhatás gyengébb lesz, nagyon könnyen baleset lehet a vége"

Ebből semmi sem igaz, ugyanis a motor ugyanúgy forog tovább...

2010. nov. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
az új autók ha leveszed a gyújtást nem fogják neked vezérelni a fékrendszert meg a szervót. főleg ha elektromos a szervó
2010. nov. 15. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Hát igen. De azért inkább a hidraulikus az általános, nem az elektromos...
2010. nov. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!