Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vélemény erről a kocsiról?

Vélemény erről a kocsiról?

Figyelt kérdés

[link]


Megéri az árát? Mennyi a fogyasztása?

Külsőleg bejön nekem, de a belseje annyira nem igazán,már amit a középkonzolt illeti, még a műszerfal elmegy.-)

Megbízható kocsi?


2010. nov. 12. 20:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

az auto gyönyörü

az utolso hozzászolo tökéletesen leirta a dolgokat!

2010. nov. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nekem az "alfi" a kedvencem, egy időben venni is akartam egyet, de végülis több embertől sok negatívumot hallottam az elektronikára, és a szervízre vonatkozóan és én hittem nekik. Bár lehet hogy ettől függetlenül veszek majd később egyet :)
2010. nov. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Szerintem nézd meg ezt: [link]


és utána mérlegelj :)


a km nem sok, tapasztalatból mondom, ez még szinte bejáratós! ja a fogyasztás: 5.8 kb, de én levittem egy 525tds-t 4.9-re is..

2010. nov. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

A BMW-nél még nem tartok, de kombit sosem vennék, bár a BMW 5 sedan bejön.

Köszi a linket és mindenkinek hogy válaszolt!-)

2010. nov. 13. 15:06
 15/18 anonim ***** válasza:

rohatt jó autó

ÉS A SOK NÉMET AUTÓ MÁNIÁS GYÖKÉRNEK ÜZENEM, HOGY A BMW-TŐL MENT ÁT AZ ALFÁHOZ VALAMILYEN IGAZGATÓ, AKI RENDET RAKOTT AZ OLASZ AUTÓKNÁL, UGYHOGY VAN BENNE NÉMET IS!!

egyébként 1.9-esben van 150Le(!) ami bőven elég. a jtd dízel a legjobb a hdi után. én ebből kombit vennék, csak az nekünk kicsi. a műszerval nem tetszik, akkor vegyél LCD-s navigációsat. de szerintem a www.hasznaltauto.hu-n nézz!

2010. nov. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

jah és megbízható

és még hozzátenném, hogy egy hátsó kerékmeghajtású, ekkora batár autót eltudsz vezetni mint pl az 5-ös bmw... akkor megemelem a kalapom. mert ezek úgy sodródnak ki mint a szar.

ezt nem fogod megfogni, keresztbe fog állni

2010. nov. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Háát nem tudom.

Azért köszi a válaszokat!D

2010. nov. 13. 18:09
 18/18 anonim ***** válasza:

ma 18:05!


Gondolom ezek után vérig lennél sértve, ha valaki egy olasz autó mániás "gyökérnek" nevezne. Ezek a dolgok messze állnak a gyökérségtöl.

Legjobb tudomásom szerint, az alja jtd motorokat azokon a sorokon gyártják, ahol anno az elég jól müködö opel tdi motorokat gyártották.

A másik oltári nagy baromság, hogy a bmw-k "sodródnak ki mint a szar". Ezen megnyilvánulás után nem fér kétségem, hogy ezen kedves hozzászólónak nincs jogosítványa sem.

Csak az az autó sodródik és csúszik amelyikkel azt Mi akarjuk tenni! Egyrészt a bmw-ben is, ugyanúgy ahogy sok modernebb társában van kitörésgátló, kipörgésgátló és így tovább. Ezek kikapcsolásával valóban drift képesebb az autó egy elsökerekes társánál, de mint tudjuk nem minden kanyart padlógázzal veszünk, úgy hogy a seggét dobálja az autó.


Neked kedves kérdezö, pedig érdekes infóként elmondom, hogy a Volvot mindenki egy kiváló autónak tartja.

A motorja francia, elektronikája pedig olasz és müködik!!

2010. nov. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!