Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért van egy darura fellógatv...

Miért van egy darura fellógatva egy kocsi az ftc stadionnál?

Figyelt kérdés
2010. nov. 10. 14:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
asszem az a Class FM uj játékának része, mert ott is egy autot logatnak darura cs nemtom h helyileg hol, de akkor lehet h az az
2010. nov. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Az bizony. Neten lehet szavazni, hogy ledobják-e az autót (olyan 40 méterről), vagy pedig leengedjék és valaki megnyerhesse. Reggel pont hallottam a rádióba, hogy szinte egálban vannak a szavazatok. Komolyan nem is értem a dolgot...

Nade, valamikor hét vége táján fog kivonulni oda a Class FM, akkor kiderül.

2010. nov. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Azért nem szavaz mindenki arra,hogy kisorsolják,mert a magyar ember sajnos olyan,hogy kevés esélye van,hogy megnyerje,akkor inkább már másé se legyen.
2010. nov. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Utolsóval nagyon egyetértek. Mondják magukba h áá úgyse én nyerem meg biztosan. Akkor inkább másé se legyen! -.-"


Megyek is megkeresem ezt a szavazást és arra szavazok h NE dobják le. Hülyék ezek.

2010. nov. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Az előbb én is a kisorsolásra szavaztam :) Mit bánom én, hogy másé lesz, sőt! Nem akarok hiteltelenül írni, de nekem van autóm, és az a "céges renault" nem is kéne, szal max. eladnám.
2010. nov. 10. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Én azért elfogadnám:D

Bár lehet eladnám és vennék egy másikat

2010. nov. 10. 16:14
 7/17 anonim ***** válasza:
1. vok én ugy tom h nyereményautot egy bizonyos ideig nem lehet eladni. Am mien autorol van szo? márka?tipus? benzin? diesel?
2010. nov. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Renault Scenic... ennyit tudok
2010. nov. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Hát nem azért, de akárki találta is ki a játékot, szerintem szalajt valahol. Vagy nem ismeri a magyar mentalitást. Most tényleg ledobnak egy üzemképes autót, ha a szavazás eredménye olyan lesz?! Normálisak?! Nem hallgatok rádiót, ezt most itt olvasom, és egyszerűen nem akarom elhinni, hogy egy ilyen (nem találok megfelelő jelzőt) országban élek.
2010. nov. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Hol lehet szavazni?
2010. nov. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!