Mi a véleményetek?
Figyelt kérdés
Mi a véleményetek a 2024-es Skoda Fabia Monte Carlo felszereltségű autóról? 1.0 TSI 95 lóerős. Valakinek van róla tapasztalata? Vagy úgy az újabb Skodákrol?ma 16:34
1/3 anonim 



válasza:





Hát most rákerestem, s amit találtam, az 27k euró. Lehet, hogy lehetne kicsit olcsóbb is, de akkor is rengeteg pénz egy ilyen autóért. Inkább vennék egy Mazda 2-est 22k euró körül. Sokkal egészségesebb motor van benne, ami ugyanilyen erős.
De ha neked ez tetszik, vegyed, új autó kiszolgál az első 5 évben fixen gond nélkül.
3/3 A kérdező kommentje:
Szalonbol venném és 20.000 euró 5000 kilometer van benne. Jelenleg egy Golf 4 van ami 75 lóerős
ma 19:04
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!