Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek róla erről?

Mi a véleményetek róla erről?

Figyelt kérdés

Renault Clio II 1.2 75HP vagy 1.4 98HP (16V)

2004-2005 évjáratú..


Most fogok venni első autónak melyik a jobb szerintetek fogyasztás stb.( Logikusan gondolkoztam és szint azt mondhatom, hogy az 1.2 többet fogyaszt mint az 1.4-es mivel több gázt kell adni neki vagy nem így van?:)

Városba használnám de kint is szóval ilyen maximum 5-7 litere fogyasztást engedek meg de ahogy én használom 2000-2300 nál elvátok nem fogyaszt majd..

VÉLEMÉNYEK???


2010. nov. 6. 13:52
 1/4 anonim ***** válasza:

ha a 16 szelepest 2300 nál elváltod akkor az autó sem fog menni ám... én lebeszélnélek a francia vonalról.

mekkor összeget szánsz rá? ha jól látom 700.000től mennek kb.

ennyiból már lehet astra g, focus, golf, ibiza. vagy ha kisebb kell akkor corsa.

ezekhez talán olcsóbb az alkatrész is.

Nekem volt egy meganom már 2 évesen vicces hibákat pradukált.

2010. nov. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
1millika körül de nem akarok 8éveset venni és ezért inkább 5éves körülit..
2010. nov. 6. 15:26
 3/4 anonim ***** válasza:

1 milla, akkor kapaszkodj.

1,2 ért vettem 2003 as corollát, gyakorlatilat új autó szagavan, pedig rengeteget használom.

Emellett a francia szarokról énis lebeszélnélek, messze legrosszabb autók.

1 milla alatt amit még tudok javasolni az egy Avensis, illetve még kevesebbért egy nagyából 2000 res évjáratú corolla.

Amúgy meg nem csak az autó kora számat, hanem azis, hogy hogyan, és hol használták.

2010. nov. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát ha 2000 nél elváltasz akkor lesz csak igazán nagy a fogyasztás...
2010. nov. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!