Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 318-as BMW 1991 évjárat....

318-as BMW 1991 évjárat. Vélemény? De inkább tapasztalat?

Figyelt kérdés
lehetöleg nem fikázást kérek hanem érveket ellenérveket tipushibát ilyesmit oks?
2010. nov. 6. 13:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

szia!


Itt olvasgas: [link]

2010. nov. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
KÖSZIKE.. VÁROK MÉG TAPASZTALATOKAT.
2010. nov. 6. 13:51
 3/13 anonim ***** válasza:

Nekem '89-es 316 van.

Ha gyári állapotban, nem agyonhajtva veszed meg, akkor sosem fog csrbenhagyni. Az enyém lassan 4 éve van velem, ezalatt semmi különös problémája nem volt, engem nagyon meggyőzött. Kényelmes, szép, minőségi, hátul hajt, kellően erős, és nagyon megbízható.

A motor méretéhez képest nem eszik sokat, az enyém átlagosan 7,5 liter körül van. Hosszú úton autópályán tartós sebességnél 6 l körül.

Engem meggyőzött. Sosem adom el, sőt majd jön mellé még egy ugyanilyen :)

2010. nov. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

[link]


én nem bizok benne.. de párom csak gyözköd. nem tudom micsináljak.

2010. nov. 6. 13:57
 5/13 anonim ***** válasza:

2. vagyok


Ne vedd meg, ez egy megkínzott, kitaposott belű halálra ítélt gép :(

Gyári állapotút vegyél, az örökéletű

2010. nov. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Kösz, hogy belinkelted. És bocs, de 500-ért én ezt megveszem előled.
2010. nov. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
oks tedd nyugodtan nekem nem hinném h kelleni fog.
2010. nov. 6. 14:20
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit esznek sokan ezen a BMW-n. Mármint ami a linken van.
2010. nov. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát ennek a gépnek már kapott a szája szerintem, a hűtőrendszert nem szokták csak hobbiból kicserélni, az ilyet kár beleírni hirdetésbe de sokan ezt teszik, pedig az autó értékéhez nem ad hozzá, sőt feléled a gyanú az emberben (sokszor jogosan, főleg ilyen kársztájling jellegű gépen), hogy a hengerfejet úgy rúgatták le róla egy kis tanyasi/telepi ökörködéssel ahogy illik.
2010. nov. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

14:06

mivagy te notredamus ??? ennyire nem lehetsz számalmas hogy pár képböl megállapitod h aza kocsi szar, széthajtott...

amugy meg el kell menni egy szerelövel és átnézetni és utánna kell véleményt mondani!!!

am meg egyártalán nem vagyok bmw fan. Az tény és valo hogy kinézetre a bmw-k szinte a legjobbak hanem a legjobbak de motorikusan egy rakás sz@arok nem mennek sehova csaka benzint nyelik és rengeteg pénz elmegy a szervizelésükre.

2010. nov. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!