Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW E46 316I 1.9 Benzin...

BMW E46 316I 1.9 Benzin (M43B19) Megèri?

Figyelt kérdés
Üdv! Autót szeretnèk venni. Ki is nèztem egy szèp állapotban lèvő 1999-es benzines e46-ot. 2019 óta egy tulaj,elmondása szerint törödött vele. 2016-ban lett behozva magyarba. Friss vizsga,amit bele tettek újonnan extrát minden működik benne. Az bántja a szemem,hogy 400.000e km van az autóban. Most volt hengerfejezve,kapott termosztátot,láncvezetőket,olajcserèt,szelepszár szimeringeket,váltó olajat,ès difi olajat. Ezzel voltak nyaralni nèmetben a családdal,ami igaz mert van közös ismerősünk ès az is alátámasztotta. Az autó szèp,nagyon tetszik. Mindenkèpp csak benzinest akarok ès 4 hengerestől nem nagyobbat. 680.000eft a vètelára ami persze alkukèpes. Szerintetek? Sokat esznek ezek? 7-8 literből kijövök 100-on? A motor mennyire jó konstrukció? Nem vagánykodni kell,meg szètkergetni!! Munkába járás illetve nèha nagyobb távokra. Nem sok az a 400.000e km? Köszönöm a válaszokat! Kötekedőkre,meg vegyèl suzukit ilyenekre nem vagyok kiváncsi,csak is hozzá èrtők,vagy olyan vèlemènyère vagyok kiváncsi akinek volt,vagy ez a típus van. Mègegyszer Köszi??!!??

tegnap 18:51
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Kedves 10 es! Rengeteg e46 szaladgál az utakon,jobbak szarabbak,de mennek. Ez ahogy mondtam szèp,tulaj elmondása szerint mindig mindent időben kapott mióta nála van lassan 6ève. Egy sima 3 as bmwről beszèlünk. Ennyibe mennek,vannak akik nyílván el vannak szállva az árakkal,de ez ilyen. Egy normális Swift is csak azèrt 500 ezer mert 5 litert fogyaszt,de attól ugyan úgy annak is vannak hibái nyűgjei amik 100 ezer ft-os tètel is lehet sőt! (Tapasztalat) ráadásul nem is egy biztonságos autó,110 nèl meg már szèt akarnak esni ès aki azt mondja hogy nem az hazudik! (Magának) Opelből is nagyon vigyázni kell,hogy milyet veszel,az ecotec pl kerülendő,mert az tud meglepit okozni,hirtelen! De meghallgatlak mit ajánlassz? Ami jó,van megjelenèse is,ès nem döglik le 2 olajcsere között!
tegnap 22:08
 12/12 A kérdező kommentje:
Jah ès 700ba belefèrjen! Kis autók most drágák,mert drága az üzemanyag,nem azèrt mert sokkal olcsóbb fent tartani. Sogoromnak 200 ezer volt a futómű felujítása egy C corsánál jah ès csak az első futőműről beszèlünk,ráadásul úgy hogy èrezhetően nem is volt nagy baja. Ennyiből vagy piciből többől egy e46 első futőműje is lazán kijön. Alkatrèsz árak között már sok különbsèg nincs főleg ha kínai utángyárott!
tegnap 22:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!