Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » BMW E46 316I 1.9 Benzin...

BMW E46 316I 1.9 Benzin (M43B19) Megèri?

Figyelt kérdés
Üdv! Autót szeretnèk venni. Ki is nèztem egy szèp állapotban lèvő 1999-es benzines e46-ot. 2019 óta egy tulaj,elmondása szerint törödött vele. 2016-ban lett behozva magyarba. Friss vizsga,amit bele tettek újonnan extrát minden működik benne. Az bántja a szemem,hogy 400.000e km van az autóban. Most volt hengerfejezve,kapott termosztátot,láncvezetőket,olajcserèt,szelepszár szimeringeket,váltó olajat,ès difi olajat. Ezzel voltak nyaralni nèmetben a családdal,ami igaz mert van közös ismerősünk ès az is alátámasztotta. Az autó szèp,nagyon tetszik. Mindenkèpp csak benzinest akarok ès 4 hengerestől nem nagyobbat. 680.000eft a vètelára ami persze alkukèpes. Szerintetek? Sokat esznek ezek? 7-8 literből kijövök 100-on? A motor mennyire jó konstrukció? Nem vagánykodni kell,meg szètkergetni!! Munkába járás illetve nèha nagyobb távokra. Nem sok az a 400.000e km? Köszönöm a válaszokat! Kötekedőkre,meg vegyèl suzukit ilyenekre nem vagyok kiváncsi,csak is hozzá èrtők,vagy olyan vèlemènyère vagyok kiváncsi akinek volt,vagy ez a típus van. Mègegyszer Köszi??!!??

ma 18:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha valóban szép állapotú akár meg is érheti. Nekem is volt évekkel ezelőtt ilyen kocsim, még én hoztam be '15-ben. Törődni kell vele és nem lesz gond, alapjáraton a kilométerrel sincs baj ha jó állapotú a kocsi. Nyilván nem egy erőgép de a mindennapokra elegendő főleg ha kezdő a sofőr. 7-8-as fogyasztás nagyjából reálisnak kell hogy legyen.
ma 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Faluban lakom,leginkább itt lenne használva,a munkahelyem 10km tőlem. Nyáron motorral járnèk,tèlen az autóval a hideg miatt. Nem szeretnèk mellè nyúlni. Az autó szèp kívül belül. Nyaralás előtt volt rendbe tève,2500km-t ment gond nèlkül a tulaj elmondása szerint,ès előtte sem volt vele különösebb baj,a kötelező szervizeken kívűl ès a kopó alkatrèszeken kívűl nem igènyelt egyebet. De vett egy Mercedest azèrt eladó a BMW.
ma 19:12
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Ennyi pénzért szinte ajándék, ha jó állapotú, csodát nem szabad azért várni. Főleg hogy prémiumot ennyiért jót hát sok sikert. Ne lepődj meg ha mégegyszer ennyit rá kell majd költeni.
ma 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
38%

Jól hangzik, nem egy idióta használta "racsézni" a leírtak alapján, de nekem egy 20+-os "béemvé" kritikán aluli szintet képvisel. Nincs bajom a koros autókkal, 18 éves autóm van, nem is tellik újabbra, de ennyiből inkább vennék bármi mást a helyedben, mint ezt a márkát.

Falusi csávó 20 geletti bömbivel... Ne már... Ha egy kicsit is normálisabb értéket képviselsz akkor mást keresel, de ez csak az én szerény véleményem.

ma 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
3/4 es. Nyílván kell majd rá költeni ezzel tisztában vagyok. Mint minden más autóra.
ma 19:36
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
#5 Rendben, csak erre többet mint a többi autóra, mert minden műanyagból van, nem bír annyit. Meg ugye drágábbak az alkatrészek is és többet kell venni, mint egy átlagos autóhoz. De ha 700 ezred van autóra akkor hogy fogod fenntartani? Gondolom ha ennyid van rá, akkor nem egy havi béred ez.
ma 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Kedves 6-os. Nem nem ennyim van rá. Direkt ezt a típust kerestem,mert ilyet szeretnèk. De dízelt semmikèpp! A kőrnyèkemen ez a legszebb,ès nem egy "menő" srácè volt aki szètrúgta. Igen napihasználosnak szeretnèm. Mit vegyek? G astrát ecotec motorral ami többet eszik olajból.mint benzinből? Vagy swiftet? Ezekre is költeni kell ès nem is kevès pènzt,akkor inkább költök egy ilyenre.
ma 19:56
 8/12 anonim ***** válasza:
58%

Ne hallgass ezekre a BMW-t egyáltalán nem ismerő, de azért habzó szájjal okoskodó idiótákra.


M-es motorokban az égvilágon semmi sem műanyag... Max a motorburkolat. :D


Az M-es motorok (pláne a kis teljesítményűek) dupla ennyit is simán elmennek, persze ha megfelelőek karban voltak tartva, és itt nem csak az olajcserére gondolok.


7-8 literes fogyasztás reális lesz kb., ha nincs baja.


Ha nincs rajta számottevő rozsda, akkor nyugodtan megveheted. 100-200 ezer forintod azért legyen eltéve az autóra, mert ilyen idős korban bármi jöhet, de a leírásod szerint valószínűleg nem lesz rá szükség.


Ha írsz egy lakhelyet akkor ajánlok neked BMW szerelőt, célszerű elmenni és legalább egyszer átnézni normálisan.

ma 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi 8as :) !! Bácsk-Kiskun Vármegye Csengődön lakom.
ma 21:28
 10/12 anonim ***** válasza:
Rendben én elhiszem nektek, azt kérem hogy majd írj milyen az autó, mert ha így istenítik a suzuki árából BMW-t akkor veszem is popcornt. Nagyon kíváncsi leszek milyen lesz. És amúgy lehet hogy én is veszek ha tényleg jó viccen kívül.
ma 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!