Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy autó amit viszonylag...

Van egy autó amit viszonylag ritkán használok, és a kocsikulcsban elem van ami elég sokszor lemerül, normális ez? Lehetséges, hogy azért merül le hamar mert az autót ritkán használom?

Figyelt kérdés

ma 13:24
 1/6 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem nem gagyi elemet veszek bele de mindig lemerül..
ma 13:25
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem szabadna hamar lemerülni neki.

Az enyém kb 2-3 évet is kibír.

ma 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem lenne szabad, főleg ha minőségi elemet teszel bele akkor pláne nem.

Én anno Energizert tettem a kulcsba amikor megvettem az autót 2019 ben, akkor kissé gyenge volt már a jel, ezért csak az autó közvetlen közelében tudtam nyitni, meg zárni. Akkor kicseréltem és azóta sem cseréltem benne elemet, működik rendesen kb 3-4 méterről szoktam kinyitni az autót, és ennyi.

Meg ez nem használatfüggő amúgy sem, legalább is az enyém. A pótkulcsom is távirányítós, abba is cseréltem elemet amikor a másikba hogy akkor legyen meg az is ha esetleg később valamiért kellene ne akkor kapkodjak ezzel, és abba is ugyanúgy működik még. Néhány havonta elő szoktam venni és azzal is nyitom, zárom, használom az autót hogy lássam hogy működik rendesen, mert egy régi autómnál jártam úgy hogy a távirányítót ami kulcstól független volt ügyesen leejtettem bele egy nagy pocsolyába és persze hogy beázott mert gagyi utángyártott vacak volt 0 vízmentes szigeteléssel. Jó akkor elővettem a másikat és az azért nem volt jó mert évekig állt a fiókban egyik gombja be is volt ragadva, és persze az elem nem hogy le volt merülve, hanem ki is folt belőle a trutyi azzal szétmarva az egyik érintkezőt....

ma 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Milyen autó? Lehet érdekelne.
ma 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

BMW e36 320i, de már évek óta ez megy, bele kerül az új elem egy darabig jó aztán megint lemerül..

megint elemcsere aztán megint lemerül.

Ugyanez a másik kulccsal is.

ma 15:18
 6/6 anonim ***** válasza:
Jaaa. Bmv az nem kell, kössz.
ma 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!