Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol vegyek normális állapotban...

Hol vegyek normális állapotban lévő kocsit?

Figyelt kérdés
Egy ideje nézegetem a használt kocsikat, különösen a Volkswagen 5-ös, 6-os Golfokat és teljesen el vagyok képedve milyen drágák. A legtöbbje 250.000-300.000 km-et ment, 1.4-es motorokkal és kb 1,5M-től kezdődnek ezek a csotrogányok is. Ráadásul olyan emberek árulják ezeket a kocsikat akikre 10 Ft-t nem bíznék, nemhogy ennyi pénzt kiadjak egy széthajtott kocsiért. Hol lenne érdemes nézelődni ahol kb nincsenek széthajtva és lehetőleg nem árazzák túl és átlagos emberek árulnak?

okt. 9. 21:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ahol nincs széthajtva? Szalonban.
okt. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

“A legtöbbje 250.000-300.000 km-et ment”


Cirka 20 éves autó, mégis mennyi km legyen benne?

okt. 10. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mennyi a kereted rá, de ha van elég, akkor hozass be külföldről, a németektől.
okt. 10. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Morzsi007 ***** válasza:
Teljesen mindegy honnan van, az autók árai, akár használt, nagyon felmentek, és a csotrogányokért is képesek ennyit elkérni. 1 éve nézegetünk autót. Tudnék mesélni mikkel találkoztam 2-3M között. Valamelyikbe már elkapott a röhögés, hogy ezért van pofájuk pénzt kérni. Van, amit hirdetnek 9 hónapja, 1 Ft-tal nem vitték lejjebb az árát. Akkor ott rohadjon meg szó szerint, ahol van. Szóval le kell nyelni a békàt és venni ennyiért, mert a szükség az nagyúr.
okt. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A Golfot nyugodtan elengedheted, státusz autó lett, túlárazott.


Ha most kéne autót vennem, bajban lennék én is. 1Milla alatt csak leélt, vagy 20 éves bizonytalan múltú autók vannak, ahogy nézem.

Kell az a másfél millió, és sajnos azon felül is pár százas, hogy normális autóba üljön az ember.

Suzuki SX4, D Corsa, esetleg valamelyik lenézett kóreai márka megkímélt példánya lehet a megoldás ilyenkor. Mondanám még a vasaló Swiftet, de az kicsi emberekre van tervezve. Ezekből kell venni 1,2 millió körül, és rendbe rakatni egy jó szerelővel.

okt. 11. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!