Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2006 suzuki Swift 1.3 16v VS...

2006 suzuki Swift 1.3 16v VS Peugeot 206 2006 1.4 HDI? Melyik a jobb, tartósabb megbízhatóság, kényelem fogyasztás, fenntarthatóság stb terén?

Figyelt kérdés
tegnapelőtt 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Több Swfitet látok rohangálni az utakon mint 206-ost. Talán ez mindent elmond a tartósságról. Fogyasztásban talán a 206-os tud alacsonyabb lenni.

Megbízhatóság tekintetében azért többet számít a mostani állapotuk mint az, hogy amúgy melyiket tartják megbízhatóbbnak. Hisz lassan 20 éves autók, könnyen sz*póroller tud lenni mind a két autó, ha nagyon el vannak hanyagolva.

tegnapelőtt 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Mad Max2 ***** válasza:
20%

egy japán benzines kisautót akarsu egy farncia diesel masinával összevetni, megbizhatóság tekintetében???



Hááát nézd


Ha 1-100 ig pontozzuk az autókat megbízhatóság, és fentartási költségek tekinetében akkor a swift min 90 feletti ponton van, a Peugeot meg kb jó ha 50 pontot kapna(és akkor nagyon túl is pontoztam)



De amugy az egy alap dolgo hogy egy öreg diesel autónál sokkal magasabb a drágán javítható meghibásodások esélye mint egy sima szívó benzines társánál.


Tehát előbb azt válaszold meg magadnak, hogy kell-e neked öreg diesel autó?

tegnapelőtt 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Swift milliószor jobb. Ez a vasaló swift a legjobb olcsó városi autó között van. Egyedül fogyasztásban jobb a hádéí.
tegnapelőtt 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát... mikor olvastam, hogy hűtőfolyadék folyt egy 206-os tulajának a lábára akkor inkább felhagytam a kereséssel.
tegnap 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

206-os pezsót akkor vegyél ha magad szerelgeted, és tengernyi időd van.

Na nekem ez van....

Néha én is meglepődök, hogy ebből a szarból hogy van még ennyi az utakon.

250e futott km felett már nem nagyon találsz ilyet.

Ha franszia autót akarsz, kis fogyival, vegyél cliót, de csak benzinest.

Azok valamiért jól sikerültek tényleg.

tegnap 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!