Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ezzel az autóval már ugye...

Ezzel az autóval már ugye nincs értelme foglalkozni?

Figyelt kérdés

Örököltem egy 2004-es 1.4-es Ford Fiestát fél éve. Ngynehezen sikerült 2. nekifutásra egy műszakit intézni rá, de azt mondták így 2 év múlva ide ne hozzam.

Szerelőm azt mondta el kell engedni a kezét.

- Katalizátor hatásfoka alacsony hibát tárolja el

- Kormány jobbra tekeréskor nagyon erősen koppan a futóműnél valami

- Kormányszervo zajos (néha rá kell tölteni az olajra itt is)

- Olajat literszám zabálja, motorfelújítás kéne

- Kuplung is szerintem cserés lenne 1-2 éven belül

- Időnként erőtlenebb az autó mint máskor


Nekem volt alapból a sajátom igazából annyira nem lenne fontos ezzel foglalkoznom.

De gondolom így eladni sem tudnám nagyon?

Be kéne tolni a bontóba?



okt. 19. 14:05
1 2
 11/12 krwkco ***** válasza:

"Szerelőm azt mondta el kell engedni a kezét."

Szerelővel megcsináltatni nincs értelme. Többe kerülne, mint amennyiért el tudnád adni.

Eladhatod valakinek, aki belenyugszik abba, hogy csak 2 évig lesz autója de elviszi a munkába, ha tölti bele az olajat.

Vagy olyannak, aki maga szereli bontott alkatrészekből.

Vagy bontó.

Magánszemélyek eladásnál megállapodhatnak és rögzíthetik a szerződésben, hogy az eladó nem vállal szavatosságot. Emellett érdemes az ismert hibákat leírni és a vevővel aláíratni. (Az okmányirodában leadandó szerződésbe nem írnám bele, hogy pl. a katalizátor nem működik megfelelően. :-) )

okt. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
55%

Latszolag magadnak nem tudod megoldani a problemakat, szerelovel tobbe lenne, mint, amit az auto er.

Add el olyannak, aki tud es akar vele foglalkozni. 1-200 ezret meg megerhet valakinek.

okt. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!