Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ezzel az autóval már ugye...

Ezzel az autóval már ugye nincs értelme foglalkozni?

Figyelt kérdés

Örököltem egy 2004-es 1.4-es Ford Fiestát fél éve. Ngynehezen sikerült 2. nekifutásra egy műszakit intézni rá, de azt mondták így 2 év múlva ide ne hozzam.

Szerelőm azt mondta el kell engedni a kezét.

- Katalizátor hatásfoka alacsony hibát tárolja el

- Kormány jobbra tekeréskor nagyon erősen koppan a futóműnél valami

- Kormányszervo zajos (néha rá kell tölteni az olajra itt is)

- Olajat literszám zabálja, motorfelújítás kéne

- Kuplung is szerintem cserés lenne 1-2 éven belül

- Időnként erőtlenebb az autó mint máskor


Nekem volt alapból a sajátom igazából annyira nem lenne fontos ezzel foglalkoznom.

De gondolom így eladni sem tudnám nagyon?

Be kéne tolni a bontóba?



okt. 19. 14:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
30%
Fejlettebb országokban ez már 10 éve is roncsnak számitott volna és bezúzták volna már rég.
okt. 19. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
42%

20 éves autó.

Semmi extra!

okt. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
42%

Minden szempontból felejtős

Tipikus sosem készül el autó. Mire ennek a hibalistának a végére érnél, pont elő jönne 1-2 újabb tétel, esetleg elkezdene szarrá rohadni.

Megvenni nyilván senki sem fogja tőled pénzért. Ezt még ismerősnél sem fogod tudni levizsgáztatni 2 év múlva (senki sem hülye, gondolom most is csúszópénzzel ment át ez a roncs).

Ha eseleg jövő ilyenkorra rendbe tennéd akkor meg lenne egy 21 éves autód aminek épp akkor költötted rá az értéke kétszeresét.


Fillérekért esetleg oda tudnád adni valakinek akinek megfelel az, hogy jövő tavasszal leadja a legelső bontóban.

okt. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Ez van , hobbyból is az újítson fel bármilyen gépet ha maga tud rajta javítgatni stb . Plusz van mindig felesleges X milliói . Hirdesd meg bontásra Marketplacen , face Ford csoportokban , online látod ki vinné .Maradék hivatalos leadására lesz pénz .
okt. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem is hirdesd meg olcson es ha csak 300 ezret kapsz erte az is jó mert nem neked kell leadnod a bontoba és nem is kell 1 milliot karkolteni a javitasra.
okt. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Szolovjov ***** válasza:
72%
Amíg a kaszni jó állapotú, addig mindenképpen érdemes megmenteni. Bár jobban megérné ha magadnak csinálnád, mert a szerelők megkopasztanak.
okt. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
60%

"20 éves autó.

Semmi extra!"


Hát ez érdekes... 2005-ös nekem is az egyik autóm, közel 350.000 km-t lefutott, de semmi hibakód, kopogás-ropogás, meg olajzabálás. Minden műsködik rajta. Műszakira külön semmit nem szoktam rá költeni. A helyi közlekedési felügyelethez szoktam bevinni, levizsgázik. Soha nem tettek hozzá semmilyen hasonló megjegyzést, hogy ide ne hozzam, meg hasonlók... Szóval ne általánosítsunk!


Kérdező, én azt csinálnám, hogy feltenném aprópénzért, leírva a hibáit. Lehet hogy van aki donornak elviszi. Esetleg addig vonasd ki, hogy ne legyen rá fizetni valód. Ha nem kel el, akkor még mindig bontóba adhatod.

okt. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
18%

"2005-ös nekem is az egyik autóm, közel 350.000 km-t lefutott, de semmi hibakód, kopogás-ropogás, meg olajzabálás. Minden műsködik rajta. Műszakira külön semmit nem szoktam rá költeni. A helyi közlekedési felügyelethez szoktam bevinni, levizsgázik. Soha nem tettek hozzá semmilyen hasonló megjegyzést, hogy ide ne hozzam, meg hasonlók..."

Persze báttya, amit csak elképzelsz.

okt. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
81%

Megéri? Nekem 91-es Fordom van felújítva lett patika minden. Idő kell hozzá és sok pénz,és akarat.

Nekem megérte,mindent megér

okt. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
24%

Úgy látom, beindult a hantagurító-verseny.

Hajrá, várjuk a következőket!

okt. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!