Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerűl az autóiskola? ...

Mennyibe kerűl az autóiskola? külön a vezetésre gondolok ami minimum 45 óra szokott lenni, illetve vizsgákkal egyutt a jogosítvány megszerzése? Inkább vidékre gondolok mert ott gondolom olcsóbb. pl, Hajdú-Biharban

Figyelt kérdés
minimum összegre gondolok. Mert ha vki már tud vezetni és van érzéke nem kell olyan hu de sok orat vennie

tegnap 21:23
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
8# hol ?
tegnap 22:08
 12/19 anonim ***** válasza:
Mindenhol.
tegnap 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

"azt mondták nekem hogy minimum 30 óra de mindenki legalább még + 15 órát kell vegyen másképp nem engedik az oktatók vizsgára (a környékünkön)"


De azt már nem tudták hozzá tenni, hogy mennyi az annyi (a környékeden)?

tegnap 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Miért lényeges, hogy hol?

Gondolom az ország egyik végéből csak nem utaznál el a másikba (pl. Körmend-Berettyóújfalu) csak mert ott mondjuk 15 ezerrel olcsóbb az egész tanfolyam.

tegnap 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
600 ezerrel nyugodtan számolhatsz, ha lesznek bukások, pótórák, akkor többel is.
tegnap 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Ha úgysincs pénzed kifizetni, akkor nem mindegy?
tegnap 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Fél milla alatt ne állj neki. Nekem - fővárosban - valahol 700 felett volt a vége, de őszinte leszek, egy idő után már nem számoltam, mert ez is csak plusz frusztráció és hibaforrás volt, hogy "ennyi pénzt beleöltél, és még mindig hol a vége?!". Baromi káros.
tegnap 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonymus2211223344 válasza:
Nekem 700 ezerbe fájt.Ha meg akarnak buktatni a vizsga biztosok, meg fognak. Ha 30 órával elmész vizsgázni akkor készitheted a pótvizsga díjat, ezért szoktak inkább 40 órától elküldeni vizsgázni
ma 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
#18 Ez is egy nagy baromság, a vizsgabiztosnak nem érdeke a buktatás, és nem érdekli, hány órát vettél. Az oktatók feladata lenne megmondani 30 óra után, hogy érdemes-e vizsgára menni, vagy gyakorolni kéne még, és a diákok feladata lenne ezt elfogadni, de ugye elvárások vannak, meg a hallgatók kipörgetése. Na meg ugye nemhogy közlekedési érzék csíráját sem ültetik el, még a járműkezelés is necces sok oktatónál, igazából csak megtanítanak a vizsgán akár csukott szemmel átmenni, aztán csodálkozunk, hogy vannak bukások, akik átmennek, azok meg iszonyat bénák.
ma 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!