Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerűl az autóiskola? ...

Mennyibe kerűl az autóiskola? külön a vezetésre gondolok ami minimum 45 óra szokott lenni, illetve vizsgákkal egyutt a jogosítvány megszerzése? Inkább vidékre gondolok mert ott gondolom olcsóbb. pl, Hajdú-Biharban

Figyelt kérdés
minimum összegre gondolok. Mert ha vki már tud vezetni és van érzéke nem kell olyan hu de sok orat vennie

tegnap 21:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
81%
Mióta minimum 45 óra? 36 órából vizsgáztam hibavonal nélkül. Oktatóm első órán első kanyarnál: "neked tényleg elhiszem, hogy most ülsz életedben először vezető ülésben". És semmi érzékem hozzá, idegen autóban mindig bénán parkolok az első 3-5 alkalommal, friss jogsival meg egyáltalán nem tudtam, térlátásom pocsék, láb-kéz koordinációm nem a legjobb.
tegnap 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
1 és MENNYIBE KERŰLT?? a lényeget kihagytad, de bírom
tegnap 21:32
 3/19 A kérdező kommentje:
azt mondták nekem hogy minimum 30 óra de mindenki legalább még + 15 órát kell vegyen másképp nem engedik az oktatók vizsgára (a környékünkön)
tegnap 21:34
 4/19 A kérdező kommentje:

1# nem értem anonimba miért nem mertek beszélni az összegről, minek titkolózni kitől féltek?

Tehát fő kérdés: mennyibe került ?

tegnap 21:35
 5/19 anonim ***** válasza:
62%

Ez a hülyeség, hogy minimum mennyit kell még venni. Annyit kell venni, hogy az oktató jó szívvel elengedjen vizsgára. Ez van, akinek 3, van, akinek 30.

A konkrét díjat meg amúgy mondjuk a konkrét kiszemelt autósiskolá(k)tól kérdezd meg telefonon, ugyanis pár ezres különbségek simán vannak Budapest két szomszédos kerületében is. Biztos akarsz jogsit? El fogod tudni olvasni azt, hogy "STOP", ha annyi eszed van, hogy egy ilyen kérdést itt teszel fel?

tegnap 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
62%
#4 Elmondom, mennyibe került, KRESZ-szel, rutinvizsgával, forgalmi vizsgával együtt kevesebb mint 200 ezer, mert 15 éve csináltam, Szolnok megye. Előrébb vagy???
tegnap 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Köszi a kioktatást.

Akkor alap vezetés azaz 30 óra alapvezetés esetén MENNYIBE KERŰL most jelenleg??

Nem nekem kell, én 14 éve csináltam kevesebb mint 100 ezerért, a legolcsóbbat választottam ki akkor is.

Most a párom szeretne megcsinálni, azért kérdem hogy az alapár mennyi ?

tegnap 21:57
 8/19 anonim ***** válasza:
3-400 ezer közt
tegnap 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
600 ezertől fölfelé.
tegnap 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
8,9# várost tudtok írni?
tegnap 22:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!