Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kb mennyi idő a jogosítvány...

Kb mennyi idő a jogosítvány megszerzése?

Figyelt kérdés
Nyáron szeretném elkezdeni a jogsit hogy zajlik a megszerzése? A kressz tanfolyam kb mennyi idő? Minden ezzel kapcsolatos infó érdekel

jún. 8. 12:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ hol és melyik iskolánál. Fél évnél hamarabb szinte lehetetlen, vidéken kb. annyi szokott lenni, fővárosban viszont tuti, hogy több. Nagyon sok a tanuló, nagyon kevés az oktató, nem ritkán hallani olyat, hogy csak 2 hetente tudnak vezetni 1-1 órát (vagyis hát ugye kettőt, mivel egy alkalom két óra), így önmagában a vezetés is lehet akár 4-6 hónap. Ez persze nyári szünet idejében fokozottan igaz, mindenki ilyenkor akar.


Ha a kérdés arra irányul, hogy nyári szünet alatt iskolakezdésig, akkor felejtsd el. 100%, hogy nem fogsz szeptemberig végezni.

jún. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A kresztanfolyam a legkevesebb, azt online hamar le lehet nyomni, attól függően,hogy mennyi időt szánsz rá, de azt mondanám,hogy lazán letudhatod 1 honap alatt. Ha levizsgáztál,onnantól ahogy előttem mondták már az oktatón,és rajtad múlik,hogy mennyire megy a vezetés, és hány óra után mehetsz vizsgára, illetve az hányadjára sikerül. Itt is vannak szélsőségek, ahogy az oldalon olvasni, szóval arra sem érdemes alapozni,hogy az alap óraszámmal vizsgázhatsz.
jún. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A kezdettől befejezésig kb. 6 hónap a reális a jogsiszerzésre.
jún. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Én 2021 május 10-én jelentkeztem (amikor még javában tombolt a covid őrület), és szeptember 9-én tettem le a forgalmi vizsgát.
jún. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálam úgy zajlott, hogy június 9 én iratkoztam be kreszre. Augusztus 12-én vizsgáztam elsőre sikeresen. 1 hónapot vártam az oktatóra tehát szeptember 12-én kezdtem vezetni. Eleinte heti 3x2 órát majd heti 2x2 órát. Folyamatosan vezettem szinte, de nagyon elhúzódott mert 3x buktam meg, és a vizsgák között időnkét több hetet kellett várni . Május 9 én lett meg a jogsi. Tehát nekem majdnem egy év volt. De egy srác akivel együtt iratkoztam be már decemberben sikeres vizsgát tett.
jún. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha minden jól megy fél év alatt megvan.
jún. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én április végén iratkoztam be, rá 4 hétre levizsgáztam KRESZ-ből, pár nap múlva pedig elsősegélyből. Vizsga után 1,5 héttel már tudtam menni az első vezetés órára. Heti 2-3szor 2 órát megyek, szeptemberben már szeretném befejezni. Szóval ha minden klappol, akkor 4-6 hónap alatt meglehet.
jún. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!