Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik márkát választanátok...

Melyik márkát választanátok az alábbiak közül?

Figyelt kérdés

Tegyük fel csak 3 létező márka létezik a földön.

Melyiket választanád és miért? Szavazz és írd le kommentben!



okt. 15. 07:43
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
77%

Ha választhatnék ingyen, akkor Merci.



Ha pénzem is lenne ennyi autóra, akkor Lexus.

okt. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Merszédes autót
okt. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
43%

Ez azért hülyeség mert ha valaki azt írja hogy Mercedes de ezek közül lehet akkor biztos nem azt választaná:

Mercedes A140

BMW M3

Audi A4 2.0 crTDI

okt. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
41%
Nem szavazok, mert ezen gyártók mindegyike (és még további nagyon sok is) ugyan azt a céges politikát folytatja. Nevezetesen, b.....nk ki a vásárlóval minél jobban! Talán a 80-90-es években gyártották az utolsó valóban jó kocsijaikat (mindhárom márka)! Azóta megbízhatatlan és kizárólag méregdrágán szervizelhető autókat árulnak, amik átlag talán ha 5 évet működnek hibamentesen. Egyébként Mercedes-em volt (E osztály, benzines V6-os), akkor nagyon sokat tanultam a céges politikáról és figyeltem a többi sorstársamat is a szervizben. Mindegyikük hasonló cipőben járt, függetlenül attól, hogy milyen motor volt a kocsiban. A régi cápaorrú jó volt a sor6-ossal, majd a 190-es is bejött, majd a 80-as Audi is. Kifejezetten oda voltam a 124-esért a sor6-os dieselért is, és az 500-as V8-asért egyaránt. Ezek mindegyike csak használtan, de ennek ellenére kiválló kocsik voltak bármennyi méterrel az órában. Aztán jött az E350 és rájöttem mi a pálya az ezredforduló után, kár, hogy csak kb. 6 év után. Amit még kipróbálnék, az egy Lexus LS500L 2008-ból, de csak mint hétvégi kocsit. Napi szarakodásra a forgalomban, pedig valami Toyota hybridet vagy teljesen elektromos akármit.
okt. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
0%
csak a Tesla
okt. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!