Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik márkát választanátok...

Melyik márkát választanátok az alábbiak közül?

Figyelt kérdés

Tegyük fel csak 3 létező márka létezik a földön.

Melyiket választanád és miért? Szavazz és írd le kommentben!



okt. 15. 07:43
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

De ki akarna itt új mercit? (Az árát azt igen.) De sok régi mercit sem tudnánk megfizetni főleg amelyik patika állapotban van. Ez a bemutató pedig tökéletesen elmagyarázza a régi és a mai "értékek" közötti kontrasztot.


https://www.youtube.com/watch?v=w9F70cFTA1E&t=1383s

okt. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
0%
#12: Mindenki. Csak van aki letagadja, hogy úgy tűnjön neki választásból nem lesz soha, nem csóróságból.
okt. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
19%

#11


Szóval csak az autózzon, akinek prémium márka prémium típusa kell.

És csakis német.


Miféle bolsevik tempó az ilyen? :)

okt. 15. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

14, egyáltalán nem így van, nem erre irányult a mondanivalóm. Ne forgasd ki a szavaim!

Mindenki maga döntése, hogy ki mit hajt, és milyen márkára, régióra teszi le a voksát.

Én egyéni véleményt alkottam, hogy a keleti márkák egy kalap szart SEM érnek a nyugatihoz képest!

okt. 15. 10:26
 15/25 anonim ***** válasza:
0%

#15


Bocs, de már a kérdésed eleve kizárt minden más gyártót a három németen kívül.

A #11 válaszod meg a nem prémium típusokat. :)

okt. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
13-as! Nem, nem mindenki. (Bár imádom, amikor egy full idegen jobban "ismer", mint én saját magam). Szerinted minden ember egyforma a világon? Mindenki egyforma ízléssel rendelkezik? Netán egyforma intelligenciával van megáldva? Esetleg ha benézel majd a régi vasak csopiba, akkor rájössz(sőt talán meg is döbbensz rajta), hogy hú mennyi pénzes ember van aki nem új mercivel jár. (Pedig járhatna). Akkor hogy is van ez? Ja és én kérek elnézést, amiért nem minden pénzemet autóra költöm, mert nem akarok többnek látszani ami.
okt. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
41%

Kérdező , te vagy inkább az értelmi fogyatékos mert ilyen bugyuta kérdést tudsz kiírni.

Tudod HA nagyapámnak kereke lett volna akkor még most is buszoznék.

okt. 15. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
0%

15. " Én egyéni véleményt alkottam, hogy a keleti márkák egy kalap szart SEM érnek a nyugatihoz képest!"

Na töröld ki a valagad a véleményeddel , meg a lefingott bmw-ddel.

De utálom az ilyen begyepesedett hülyegyereket aki nem lát az orránál előrébb.

Nagyon beképzelt vagy de érteni meg nem értesz az autókhoz.

okt. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
😂😂😂 Ennyit érsz, kiröhöglek! Honnan tudod hogy BMW-m van? Nem, nincs az. :D Sajnálom hogy fikázva lett keleti rozsdatemetőd.
okt. 15. 12:23
 20/25 anonim ***** válasza:
Te csak magadat fikáztad rendesen.
okt. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!